Szukaj

Gwiazdy zachwycone polskim artystą! Właśnie pokazał swoje prace w słynnym Sankt Mortiz! Sukcesu gratuluje mu nawet była naczelna francuskiego Vogue!

Mariusz Szydeł

Mariusz Szydeł

Mariusz Szydeł wystawił obrazy w Sankt Moritz

Mariusz Szydeł, właśnie odniósł ogromny sukces. Został zaproszony do współpracy przez prestiżową galerię sztuki Art Jed w Szwajcarii i zaprezentował swoje obrazy obok prac największych światowych twórców. Jak wyglądają i kto pogratulował mu sukcesu? Zobaczcie sami!

Mariusz Szydeł to młody artysta, który właśnie ma swoją wystawę w jednej z prestiżowych galerii w Szwajcarii. Utalentowany malarz właśnie świętuje największy do tej pory sukces w swojej karierze. Jego prace znalazły swoje miejsce na ścianach szwajcarskiej, prestiżowej galerii sztuki w Sankt Moritz – Art Jed Gallery.

Mariusz bywa również na salonach, a rodzime gwiazdy doceniają jego artystyczną duszę i piękno, które powołuje na świat. Nic dziwnego, że pogratulowały mu tego sukcesu w social mediach. Wpisy zamieścili między innymi Łukasz Jemioł, Michał Piróg czy Małgorzata Socha:

Jestem z Ciebie dumna. Gratulacje @artmario_design wystawy obrazów w @artjedgallery w Sankt Moritz Niech to będzie początek światowej kariery

Wyróżniła go także legendarna była redaktor naczelna paryskiego Vogue – Carine Roitfeld, która pogratulowała mu talentu.

Kim jest Mariusz Szydeł?

Mariusz Szydeł już jako dziecko malował, rysował, rzeźbił. Jego pierwsze prace wystawione na międzynarodowej wystawie w Berlinie zdobyły drugie miejsce. Miał wtedy zaledwie 14 lat. Nigdy nie skończył Akademii Sztuk Pięknych, ale to wcale nie przeszkodziło mu w rozwijaniu swojego talentu. Jak sam twierdzi, malarstwo jest jego pasją i sposobem na wyrażenie siebie w otaczającym go świecie.

Mariusz jest przykładem, że marzenie się spełniają, jedynie je mieć, głęboko wierzyć i ciężko pracować, żeby się spełniły. Gratulujemy sukcesu!

 

Gwiazdy pożegnały wybitnego malarza Edwarda Dwurnika. Córka artysty miała specjalną prośbę przed pogrzebem

Rzadki widok! Natalia Przybysz pochwaliła się ukochanym. Świętują rocznicę ślubu w nietypowym miejscu

Martyna Wojciechowska stanowczo dementuje doniesienia tabloidów: „Nie choruję na malarię”


Mariusz Szydeł

Mariusz Szydeł

Mariusz Szydeł - wystawa w Sankt Moritz

Mariusz Szydeł - wystawa w Sankt Moritz

Mariusz Szydeł - wystawa w Sankt Moritz

Mariusz Szydeł - wystawa w Sankt Moritz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×