Życie Mariny wcale nie jest takie kolorowe na jakie wygląda. Poruszające słowa gwiazdy o trudnych momentach łamią serce. Tego nie pokazała w social mediach

Marina o walce z depresją

Marina o walce z depresją

Marina w social mediach pokazuje piękne zdjęcia, a jej stylu życia może pozazdrościć jej wiele osób. Reporterce Jastrząb Post zdradziła, co dzieje się u niej poza życiem w sieci. Opowiedziała o trudnych momentach.

Marina może pochwalić się wieloma sukcesami i urodą, która powala na kolana. Jest piękna, zdolna i ma spore grono fanów. Jej życie w opinii wielu jest bajkowe – lata na luksusowe wakacje, nosi ubrania od najlepszych projektantów, ma szczęśliwą rodzinę i kilka przebojów na koncie. Okazuje się, że nie zawsze jej codzienność prezentuje się tak kolorowo, jak wygląda w social mediach.

Piosenkarka opowiedziała reporterce Jastrząb Post o gorszych momentach w swoim życiu. Nie ukrywa, że ma za sobą trudne chwile. Wiosną wyznała na Instagramie, że otarła się o depresję. Przez długi nie podejmowała publicznie tego tematu. Tym razem jednak opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak poradziła sobie z tym, co jeszcze niedawno było dla niej ciężarem.

Marina o depresji i gorszych czasie w życiu

Marina nie ukrywa, że ma za sobą operację, po której długo dochodziła do siebie, co pogorszyło jej stan emocjonalny. Zmiany hormonalne wpłynęły negatywnie na jej stan psychiczny, a powrót do formy wymagał czasu:

Na pewno to nie jest jeden dzień, to jest proces. Cały czas nad tym pracuję, bo to nie jest coś, co da się rozwiązać bardzo szybko. Staram się pozytywnie patrzeć na świat i nie przejmować sytuacjami, które mnie dotykają. Był to dla mnie trudny czas przez wzgląd na moje zdrowie. Miałam operację i ta operacja mnie naprawdę zwaliła z nóg na długi czas.

Żona Wojciecha Szczęsnego nie ukrywa, że w swoich relacjach w social mediach unika zwierzania się z trudnych momentów. W ten sposób unika nieprzyjemnych komentarzy, które jeszcze bardziej mogłyby pogłębić jej nie najlepszy stan:

Przykre jest, że ludzie widzą tylko piękny obrazek, ale ja też nie uzewnętrzniam się ze swoimi problemami. Jak mam problem, to zamykam się i staram się to przepracować w sobie, by wrócić, kiedy jestem silna, bo nie chcę, aby ktoś mnie atakował, gdy jestem na dnie. Ale już jestem silna.

Słowa Mariny otwierają oczy na problemy, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się gwiazdy. Trzymamy kciuki za wokalistkę, która w sylwestra wystąpi podczas koncertu TVP w Zakopanem.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu. Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.


Marina

Marina

Marina i Wojciech Szczęsny (AKPA)

Marina i Wojciech Szczęsny (AKPA)

Marina - pokaz Macieja Zienia

Marina - pokaz Macieja Zienia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rąbek powiedzenia o sobie i już krytyka ja ta panią qidziala q pns i dowiedziałam się że jest żona piłkarza usłyszałam piosenkę która pieknie zaśpiewała ładna utalentowana kobitka pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Ale tacy ludzie są słabsi psychicznie i trudniej im się zmaga z różnymi problemami w zyciu.

 • Gość pisze:

  Mnie niesamowicie interesuje skąd bierze się tyle zawiści w ludziach ? Jak czytam sekcje komentarzy to zastanawiam się czy ci ludzie maja rodzine , znajomych i czy tak tez się przy nich wypowiadają . TAK LUDZIE KTÓRZY MAJA PIENIĄDZE TEZ MOGĄ CIERPIEĆ NA ZABURZENIA DEPRESYJNE . Zaburzenia na tle psychicznym to spektrum które odbija się na ludziach a nie na ich przynależności w grupie społecznej . Poza tym Marina jak i mnóstwo innych kobiet jest piękna . I proszę darować sobie hejtu bo jako osoby dorosłe piszące takie komentarze powinniście sobie zdawać sprawę z tego co jest następstwem hejtu

 • Gość pisze:

  KTOS NAPISAL PIEKNA.TO ZART ZWYKLA PRZECIETNA DZIEWCZYNA.MA PROBLEM?WALI NA LEB NIC NIEROBIENIE.ZAROZUMIALA PRZEMADRZALA ITP.OPERACJE MIALA JAK KAZDY INNY W KOMFORTOWYCH WARUNKACH POWINNA SZYBKO DOJSC DO SIEBIE.ZYCIE NA POKAZ JEST TRUDNE

 • *****Jeżowską pisze:

  Nqjbardziej poobało mi się…..”ale już jestem silna”. Wspœłczesne baby są głupsze od małp afrykańskich.

 • Gość pisze:

  PRZEWRÓCIŁO JEJ SIĘ W D….E.
  JAK JEJ TAK TRUDNO TO NIECH IDZIE GDZIEŚ DO PRACY NA 8 H. DURNA DZIUNIA.

 • Gość pisze:

  Ma miliony na koncie nie porównujcie jej problemów ze zwyczajnymi ludźmi, nawet po operacji ma dużo więcej możliwości na dojście do siebie niż ktoś kto nie ma pieniędzy na komfortowe warunki , prywatna opiekę medyczna i konsultacje z psychologiem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×