Szukaj

Marina chce zostać aktorką! Na przeszkodzi stoi tylko jedno [WIDEO]

Marina Łuczenko wydaje nowy singiel, ale to nie koniec jej planów zawodowych. Piosenkarka chciałaby zagrać dużą rolę w filmie. Po udziale w kontynuacji serialu 39 i pół ma chrapkę na kolejne aktorskie wyzwania. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Marina Łuczenko aktorka i piosenkarka

Marina Łuczenko na szklanym ekranie zadebiutowała 10 lat temu rolą w serialu 39 i pół. Serial po dekadzie wraca na antenę. Raczej nikt nie wyobrażał sobie kontynuacji wątków bez udziału piosenkarki. Okazuje się, że żeby ponownie stanąć przed kamerą, żona Wojciecha Szczęsnego musiała wziął udział w castingu!

Zobacz: Marina wystąpiła z tatą w “Jaka to melodia?”. Wszystko super, ale co się stało z jej głosem? [WIDEO]

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Marina zdradziła, że praca na planie serialu spodobała się jej tak bardzo, że chętnie podjęłaby się większego wyzwania aktorskiego. Łuczenko ma chrapkę na rolę w kinowej produkcji, co nas w ogóle nie dziwi. Jest piękna, zdolna i idealnie wpisuje się w schemat gwiazdy współczesnego kina.

Dla mnie praca na planie była niesamowitą przyjemnością i nie wiem, czy nie pociągnąć tego dalej. Musiałabym zgłosić się do jakiejś agencji, pochodzić na castingi, tak jak robią to aktorzy. Ja nigdy od tej strony nie działałam. Jeżeli chodzi o serial „39”, to dostałam zaproszenie na casting i się zgłosiłam. Wybrali mnie z kilku dziewczyn. Na razie propozycji nie dostaję, ale nie wiem czy to będzie miało rację bytu z tym moim mieszkaniem za granicą, bo to jednak filmy robi się dłużej – wyznała przed naszą kamerą.

Zanim jednak Marina ponownie wcieli się w wykreowaną przez scenarzystów postać, ma w planach wydanie nowego singla. Piosenka Łuczenko swoją premierę ma mieć jeszcze w tym roku. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów. Przyznała tylko, że utwór zwiastujący jej trzecią solową płytę będzie „wejściem na nowy grunt”:

Śpiewanie to jest kluczowa część mojego życia. Taka główna. Cały czas nagrywam i ten proces nigdy nie przestawał. Natomiast od niedawna pracuję nad materiałem i jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję usłyszeć mój najnowszy singiel. Więc działamy. Nie chcę zdradzać. Na pewno będzie to zaskoczenie i wejście na nowy grunt. Fani będą zaskoczeni. Duet też mi przeszedł przez myśl.

Czekamy na singiel, serial i nowe role Mariny.

Zobacz: Camila Cabello na MTV VMA 2019 w takiej samej sukience, co Marina Łuczenko! Ale to polska gwiazda była pierwsza!


Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

Marina Łuczenko – jesienna ramówka TVN 2019

39 i pół tygodnia - Tomasz Karolak i Marina

39 i pół tygodnia - Tomasz Karolak i Marina

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×