Szukaj

Wyczerpana Marina Łuczenko staje na głowie, by ratować rodzinne życie. “Bardzo ciężko jest” [WIDEO]

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko jest zmęczona podróżowaniem

Marina Łuczenko w rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, że jest zmęczona podróżowaniem między Polską i Turynem. Gwiazda zdradziła, że życie zawodowe komplikuje jej rodzinie życie. Dlaczego? Zobaczcie wideo!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny 9 miesięcy temu powitali na świecie swojego pierwszego synka Liama. Chociaż Marina kwitnie, to jednak jak każda matka, która jest aktywna zawodowo, zmaga się z wieloma problemami. Jednym z największych jest życie na dwa domy i ciągłe podróże, które dla dorosłego człowieka potrafią być męczące, a dla małego dziecka są prawdziwą katorgą.

Jak wyjawiła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post, sytuacja nigdy nie była jeszcze tak logistycznie skomplikowana:

Teraz jest ciężej. Bardzo ciężko jest. Długo mnie nie było w Turynie, bo cały czas tutaj przylatuję. Na szczęście była kadra, więc Wojtek był i się zobaczyliśmy. Teraz podpisałam się na takie zobowiązanie, że muszę być tutaj częściej, więc nie mam możliwości tak latać, a też nie chce tak szarpać małego, ale staramy się to jakoś wymyślać.

Jednak Marina i Wotjtek starają się, aby każdą wolną chwilę móc spędzić razem:

Wojtek ma jeden dzień, to przylatuję, ja jeden dzień, dwa to staramy się to ogarniać. Nie jest to łatwe, jak się kobieta chce realizować i mężczyzna też chce się realizować, tata, mama. Wiadomo, jest to trudne. Ale happy mum, happy husband, happy baby.

Trzeba przyznać, że w obliczu tak karkołomnego zadania Marina wykazuje się niebywałym hartem ducha. Tylko pogratulować!

Gwiazdy podczas meczu Polski z Łotwą na Narodowym: Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska, Marina Olejnik

Marina przeszła samą siebie! Zmieniła fryzurę i wygląda jak światowa gwiazda!

Odmieniona nie do poznania Gosia Andrzejewicz jest już gotowa na wielki muzyczny powrót! W takim spektakularnym looku sukces ma w kieszeni!


Anna Lewandowska vs Marina Łuczenko. Która lepsza?

×