Marika Jóźwiak o pracy z Dorotą Szelągowską. Co zdradziła? Wideo
Wirtualna Polska

Współpracownica Doroty Szelągowskiej nieźle się o niej rozgadała. To tak naprawdę wygląda praca z nią na planie [WIDEO]

Marika Jóźwiak o Szelągowskiej

Marika Jóźwiak o Szelągowskiej

Dorota Szelągowska w swoich programach może liczyć na wsparcie zgranej ekipy. Wśród jej członków jest też Marika Jóźwiak. Naszej reporterce zdradziła nieco sekretów z planu. Jakie panie mają relacje?

Wirtualna Polska

Dorota Szelągowska na początku kariery pisała felietony do magazynów Pani, Olivia czy Malemen. Wkrótce zaczęła prowadzić programy w Telewizji Polskiej. Drzemiący w niej potencjał dostrzegła stacja TVN, która złożyła jej świetną propozycję.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Od momentu, gdy na wizji pojawiły się pierwsze programy wnętrzarskie z jej udziałem, zyskała ogromne grono fanów, którzy z zaciekawieniem podpatrują, jak zazwyczaj niedużym kosztem odmienić domy i mieszkania. Ma na swoim koncie takie produkcje jak: Dorota Was urządzi, Polowanie na kuchnie, Weekendowe metamorfozy Doroty czy Totalne remonty Szelągowskiej.

Te formaty nie odniosłyby takiego sukcesu, gdyby Dorota nie otoczyła się zaufanymi ludźmi. Marika Jóźwiak, którą kojarzą wszyscy fani programów Szelągowskiej, naszej reporterce zdradziła nieco sekretów.

Marika Jóźwiak o pracy z Dorotą Szelągowską. Co zdradziła?

Marika Jóźwiak już długo współpracuje z Dorotą Szelągowską w jej programach wnętrzarskich. Naszej reporterce architektka wnętrz zdradziła kilka sekretów na temat gwiazdy TVN. Jaka prywatnie jest Dorota zdaniem koleżanki z planu?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Taka sama jak w telewizji. Zakręcona, ciepła, sympatyczna. Jest po prostu dobrym człowiekiem. Bardzo lubi wszystkim pomagać i kocha remonty.

Czy zdarza im się w czymś nie zgadzać?

My mamy bardzo podobny gust i właściwie we wszystkim się zgadzamy. To jest nieprawdopodobne, ale nawet wchodząc do sklepu, potrafimy wskazać tę samą rzecz, która nam się podoba jeśli chodzi o płytki, kanapę, stół, krzesła. Jakoś tak jest.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Który odcinek najbardziej zapadł jej w pamięć?

Odcinek specjalny, który był trzy lata temu, w którym remontowaliśmy dom, gdzie mieszkało 8 osób. To był bardzo mały domek, rozbudowaliśmy go do góry, to był remont w grudniu, więc to była dla nas bardzo hardcorowy czas.

Wirtualna Polska

Jak Marika radzi sobie z emocjami na planie?

Wychodzę z założenia, że po każdym remoncie wychodzi słońce, a ci ludzie dostają szansę na nowe życie. Staram się tylko i wyłącznie skupiać na tym, że to jest coś dobrego. A to nam daje bardzo dużego kopa do działania.

Pojawił się też temat choroby nowotworowej, z jaką zmaga się Katarzyna Grochola. Jak czuje się Dorota przez wzgląd na chorobę mamy?

Chyba Dorota wszystko już powiedziała na swoim Instagramie na ten temat i całkowicie ją wspieram.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jesteście fanami Doroty?

Dorota Szelągowska o trzecim rozwodzie

Wirtualna Polska

Dorota Szelągowska w życiu prywatnym ma za sobą trzy rozwody. Jakiś czas temu udzieliła nam wywiadu, w którym przyznała, że nie ma zamiaru roztrząsać swoich spraw w mediach, ponieważ ma z kim omówić ten temat prywatnie.

Nie rozumiem bardzo wielu ludzi, którzy szukają zrozumienia u swoich fanów lub w jakiś innych miejscach. Ja myślę, że mogę świadczyć o sobie: tym, jaka jestem i tym, co robię, i to się staram robić każdego dnia. Natomiast starałam się nigdy nie mówić rzeczy, które są prywatne, które ocierają się o intymność. A to też dlatego, że ja mam z kim o tym rozmawiać. I to jest bardzo fajne. Nie jestem psychologiem. Ja remontuję, mogę poopowiadać o remontach.


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dorota Szelągowska z dziećmi i Katarzyna Grochola – Wigilia 2022

Dorota Szelągowska z dziećmi i Katarzyna Grochola – Wigilia 2022

Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Pani Marika robi wspaniale projekty,jest samodzielna i ceniona w środowisku..durny komentarz powyżej..ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Jak inni loda jej jeszcze zrób masz podcierać d..pe jak inne menagenty a nie trzymać palec w d..pie ale to sam cukier a no jak cukier to smacznego anka metaall ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×