Szukaj

Marietta Witkowska o trzeciej edycji „Hotelu Paradise”. Wskazała swoich faworytów. „Produkcja się popisała”

Marietta Witkowska o Hotel Paradise 3

Marietta Witkowska o Hotel Paradise 3

Marietta Witkowska oceniła trzecią edycję Hotelu Paradise. Zdradziła, kto jest jej faworytem i komu kibicuje. Którzy uczestnicy zwrócili jej uwagę już w pierwszych odcinkach sezonu?

Hotel Paradise doczekał się trzeciej edycji, która swoją premierę miała 22 lutego. Od kilku dni widzowie mogą podglądać życie uczestników reality show na słonecznym Zanzibarze. Która z par wygra program? O tym przekonamy się dopiero za kilka tygodni, a póki co możemy dowiedzieć się, jak nowy sezon ocenia pierwsza zwyciężczyni widowiska – Marietta Witkowska.

Marietta Witkowska o Hotelu Paradise 3. Komu kibicuje?

Laureatka pierwszej edycji w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że trzecia odsłona Hotelu Paradise zrobiła na niej ogromne wrażenie. Marietta jest zachwycona doborem obsady i tego, co TVN7 przygotował dla widzów. Uważa, że nowa edycja jest o niebo lepsza od drugiej, którą określiła jako nudną.

Oglądam. Powiem szczerze, jestem zachwycona tą edycją. Druga edycja mnie totalnie nie kupiła, ja się tam z nikim nie mogłam utożsamić. Widzę w tej ekipie naszą ekipę. Jest bardzo fajny zespół, wspierają się nawzajem, śmieją się. To jest niesamowite, więc ja jestem w 100% za. Będę oglądać. Może nie codziennie. Ale staram się, robię transmisję na żywo, więc zapraszam.

Z kim mogłaby się zaprzyjaźnić? Który z uczestników najbardziej jej się spodobał?

Jest mocny skład. Szczególnie mi się spodobał Krystian i Simon. To są takie moje dwa typy, ale naprawdę to są bardzo ładni ludzie. A jeżeli chodzi o kobiety, to myślę, że Ola byłaby moim typem. W ogóle nie ma żadnego charakteru, która mnie irytuje, więc super. Produkcja się tutaj popisała.

Jakie jest Wasze zdanie na temat trzeciej edycji programu Hotel Paradise?


Krystian Ferretti - Hotel Paradise 3

Krystian Ferretti - Hotel Paradise 3

Simon Price - Hotel Paradise 3

Simon Price - Hotel Paradise 3

Simon Price - Hotel Paradise 3

Simon Price - Hotel Paradise 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×