Szukaj

Marietta z „Love Island” była dziewczyną Kamila z „Hotelu Paradise”. Ich związek od początku był skazany na porażkę

Marietta o związku z Kamilem

Marietta o związku z Kamilem

Marietta Fiedor z Love Island i Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise byli parą. Dlaczego ich związek okazał się klapą? Była dziewczyna czupurnego przystojniaka komentuje. Bardzo szczera opinia.

Kamil Piórkowski fanom Hotelu Paradise dał się poznać jako czupurny uczestnik, który uwielbiał wsadzać kij w mrowisko i jątrzyć w zespole. Swoją postawą nie zaskarbił sobie większej sympatii widzów, czym szczególnie się nie przejął. W jednym z wywiadów wyznał, że wpisy hejterów „spływają po nim”. Sami uczestnicy też mają sporo uwag do jego zachowania. Najbardziej wrogo nastawiony jest Łukasz Karpiński, który podczas jednej z imprez podobno dostał butelką w głowę.

Marietta Fiedor o relacji z Kamilem z Hotelu Paradise. Dlaczego im nie wyszło?

W przeszłości Kamil był związany z uczestniczką Love IslandMariettą Fiedor. Ich związek od początku skazany był na porażkę. Piórkowski zdradził nam, że nie w głowie są mu relacje na stałe. Póki co chce się wyszumieć. Dopiero po trzydziestce zacznie myśleć o zakładaniu rodziny.

Mimo rozstania Kamil i Marietta utrzymują ze sobą przyjacielski kontakt. O szczegółach Fiedor opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Kamil jest bardzo specyficznym człowiekiem. Nie każdy go polubi. Ale ma wiele pozytywnych stron. Jest bardzo opiekuńczy, dba o kobiety i ma do nich spory szacunek. Ja nie spotkałam się z tym, aby był zły w stosunku do mnie, po prostu nasze drogi się rozeszły. Nie zależało nam na tym samym w tamtym czasie. Ja szukałam stałego związku, a Kamil szukał raczej przygody. Nie było nam razem po drodze.

Jak zareagował Kamil gdy spotkał się z Mariettą na swojej imprezie urodzinowej?

Jest Marietta i jest wow. Jest mi strasznie miło i strasznie ciepło na serduszku mi się zrobiło, jak ją zobaczyłem. Jestem w  siódmym niebie.

Kto wie, może za kilka lat, gdy Kamil będzie chciał się ustatkować, wróci do Marietty? Podobno stara miłość nie rdzewieje.


Marietta Fiedor z Love Island

Marietta Fiedor z Love Island

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×