Marianna Schreiber o kryzysie w małżeństwie z posłem PiS-u: „Prosił mnie, abym do niego wróciła”. Czarne chmury zawisły na długo przed „Top Model”

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber udzieliła nam bardzo szczerego wywiadu. Opowiedziała o kryzysie w małżeństwie z posłem Prawa i Sprawiedliwości.

Marianna Schreiber w zaledwie jeden wieczór stała się naczelną skandalistką show-biznesu. Żona posła Prawa i Sprawiedliwości postanowiła spróbować swoich sił w programie Top Model. Gdy pojawiła się na castingu, opowiedziała jury, że przyszła do programu w tajemnicy przed ukochanym. Od tamtej pory zrobiło się o niej bardzo głośno. W zaledwie kilka tygodni zyskała spore grono fanów i zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach.

Marianna zaczęła bardzo odważnie poczynać sobie w social mediach. Nie boi się dodawać zdjęć, na których prezentuje swoje ciało, ale też odważnie wyraża kontrowersyjne poglądy. Nie stroni też od udzielania wywiadów.

Jak zmieniło się życie Marianny Schreiber po udziale w programie Top Model?

Marianna zdecydowała się już na kilka mocnych wyznań, które odbiły się szerokim echem w kolorowej prasie. O poczynania żony często jest też pytany Łukasz Schreiber, czyli minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post celebrytka zdradziła, kiedy jej mąż dowiedział się o tym, że udała się na casting do Top Model oraz jak zmieniło się jej życie po programie:

Zmieniło się o 180 stopni. Nie tyle, co zmieniły się priorytety, bo cały czas są takie same, ale jednak otworzyły się przede mną drzwi do miejsca o którym nigdy nie śniłam, aby do niego wejść. Mówię o miejscach, które spełniają moje marzenia z wieku kilkunastoletniego. Moje marzenia były takie, by czuć się spełnionym.

Jak wyglądały pierwsze chwile po tym, gdy mąż Marianny dowiedział się, że wzięła udział w programie Top Model?

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek.

Marianna już rok temu testowała reakcję swojego męża:

Ja robiłam takie podchody rok wcześniej, pytałam, czy by się zgodził. Wiedziałam, że on tego nie pochwala przede wszystkim dlatego, że boi się o swoją karierę. Gdybym mogła cofnąć czas to poszłabym po raz drugi, bo gdyby to świadczyło o naszym rozstaniu, to znaczyłoby, że ta miłość nie była wystarczająco dostateczna aby móc pozwolić się spełniać nie tylko sobie, ale też drugiej osobie.

W małżeństwie Schreiberów bywało różnie. W 2014 roku para się rozstała:

Przez długi czas mąż prosił mnie abym do niego wróciła. Zastanawiałam się, ale miłość była silniejsza. Serce wygrało nad rozumiem. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważna rolę w naszym małżeństwie.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Łukasz Schreiber

Łukasz Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×