Maria Sadowska nie ukrywa tęsknoty za „The Voice of Poland”: „Jeszcze kiedyś bym może wróciła”. Jest tylko jedno „ale” [WIDEO]

Maria Sadowska o The Voice of Poland

Maria Sadowska o The Voice of Poland

Maria Sadowska o The Voice of Poland. Nie ukrywa swojej tęsknoty za pracą na planie show, ale na razie jej powrót nie jest możliwy. Zdradziła nam dlaczego i oceniła skład jury nowego sezonu programu.

Program The Voice of Poland na przestrzeni lat stał się flagowym show TVP. Muzyczne widowisko emitowane jest nieprzerwanie od 2011 roku. Przez ponad dekadę przewinęła się cała plejada gwiazd, które zasiadały w jury. Popisy wschodzących artystów oceniali m.in. Ania Dąbrowska, Nergal, Edyta Górniak, Margaret, Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak i Maria Sadowska. Ostatnią z wymienionych mogliśmy oglądać w pięciu sezonach.

Reporterka Jastrząb Post zapytała piosenkarkę, czy jeszcze kiedyś zasiądzie w czerwonym fotelu i czy w ogóle brakuje jej emocji, jakie towarzyszą trenerom Voice’a.

Maria Sadowska o powrocie do The Voice of Poland i nowej edycji z Lanberry

Obecnie Maria pochłonięta jest projektami filmowymi. Wkrótce odbędzie się premiera jej nowego dzieła Miłość na pierwszą stronę. Nie oznacza to jednak, że tęskni za pracą w The Voice of Poland:

Tęsknie za „Voice’em”. Bardzo tęsknię, aczkolwiek już jestem w zupełnie innym miejscu w tej chwili. Głównie robię filmy, też zapraszam na premierę nowego filmu, który będzie za miesiąc – „Miłość na pierwszą stronę”, z Piotrem Stramowskim i Olgą Bołądź, ale nie powiem, że nie tęsknię. Jeszcze kiedyś bym może wróciła, tylko nie wiem kiedy, bo na razie nie mam czasu, ale bardzo tęsknię za muzyką.

Jak ocenia skład trenerów obecnej edycji, w którym debiutuje Lanberry?

Lanberry jest świetną autorką piosenek. Myślę, że na pewno będzie dużym wsparciem dla młodych wokalistów, bo to jest bardzo ważne. Śpiewać potrafi bardzo wiele osób, natomiast niestety trudno jest wyjść tylko z samego dobrego śpiewania, trzeba mieć repertuar, więc świetnie, że Lanberry jest, bo na pewno nauczy swoich uczestników nie tylko śpiewać, ale też pisać piosenki, a to jest bardzo ważne.

Brakuje wam Marii?


Maria Sadowska – The Voice of Poland

Maria Sadowska – The Voice of Poland

Marysia Sadowska - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Marysia Sadowska - The Voice of Poland 8, 1 odcinek na żywo

Maria Sadowska - The Voice of Poland 8

Maria Sadowska - The Voice of Poland 8

Komentarze

  • Joanna Mirgos pisze:

    Chciałabym aby Pani Maria była jeszcze w The Voice Poland. Lubiłam jej komentarze i profesjonalizm.

  • Gość 66 pisze:

    Maria że Szpakiem stworzyli super duet w jednym odcinków Maria była fajnym trenerem Michał też.Obecny skład jest słaby,Landberry nie znana.Co z tego, że brała udział w współtworzeniu 2 hitów dziecięcych?W The Voice of Poland wymagane jest by w jury zasiadali najlepsi,popularni obecnie wokaliści muzyki pop.Ani ona,ani Tomson i Baron do takich nie należą.Piekarczyk przebrzmiała gwiazda.A gdzie ci najbardziej popularni?Dlatego wieje nudą,kto podejmuje decyzję o wyborze jury?Widać ,że nie zna nastrojów ludzi,upodobań.To też przełoży się na oglądalność,już spada.

  • Gość pisze:

    Zdrowia a niby do czego bo jakoś nie widze same pola i lasy bo dzisiejszym dniu nawet nie ma takiej opcji ale rób baba jaga jak uwaźasz rosja się kończy nawet się jeszcze nie zaczeła ciekawe skąd to biorą wiesz skąd to ma gwiaźdki tytuły laurki to po się pytasz nawet prezesa zmienili ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×