Szukaj

Maria Niklińska o problemach z Instagramem. Musiała podjąć stanowcze kroki [WIDEO]

Maria Niklińska o problemach z Instagramem

Maria Niklińska o problemach z Instagramem

Każda gwiazda doskonale wie, że internet i social media są podstawą w kontakcie z fanami. Maria Niklińska również jest aktywna na Instagramie. Aktorka musiała jednak założyć całkiem nowe konto. Co się stało?

Internet i serwisy społecznościowe stały się obecnie jednym z najbardziej wpływowych mediów. Każda gwiazda, która chce zaistnieć w obecnych czasach, musi prężnie rozwijać swoją działalność w sieci. Jest to bowiem nie tylko najlepszy sposób na kontakt z fanami, ale także źródło sporego dochodu. Jak w social mediach radzi sobie Maria Niklińska?

Maria Niklińska o problemach z Instagramem

Aktorka jest widzom doskonale znana chociażby ze swojej roli w serialu Klan. Młodzież doskonale zapamiętała ją jako prowadzącą program 5-10-15. Aktorka swoich sił próbuje także w muzyce. Na swoim koncie ma debiutancki album Maria, który wydała w 2015 roku. Gwiazda nagrała też kilka singli.

O swoich poczynaniach zawodowych Maria informuje fanów za pośrednictwem Instagrama, który ostatnio został przejęty przez obcą jej osobę. O tym jak poradziła sobie z tym problemem, opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Gwiazda musiała podjąć stanowcze kroki.

Byłam zmuszona zrobić nowego Instagrama. Ja sama prowadzę moje własne konto, które jest podłączone do mojego telefonu. Tak jest najlepiej.

Ile czasu zajęło jej odbudowanie grona fanów?

Część osób przeszło za mną z tamtego konta. Nie wszyscy, bo ja też wiem, że nie wszyscy siedzą cały czas w telefonie. Ja nie jestem dzieckiem internetu. Przyznaje to szczerze. Jestem dzieckiem telewizji, więc dla mnie internet nie jest jakimś takim naturalnym miejscem do egzystowania. Wiem, że sporo moich koleżanek bardzo intensywnie w tej przestrzeni operuje. Ja myślę, że trochę mniej intensywnie, bo bardziej skupiam się na swojej działalności muzycznej, aktorskiej czy artystycznej. Także ten internet jest dla mnie tylko dodatkiem.

Jesteście fanami Marysi?


Maria Niklińska na inauguracji Specktaklove

Maria Niklińska na inauguracji Specktaklove

Maria Niklińska - 1 listopada zbiórka na Powązkach

Maria Niklińska - 1 listopada zbiórka na Powązkach

Maria Niklińska – urodziny Fundacji Wiewiórki Julii

Maria Niklińska – urodziny Fundacji Wiewiórki Julii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×