Szukaj

Margaret o pracy w show-biznesie: „Staram się w nim funkcjonować, bo muszę”. Czy jest zmęczona popularnością? [WIDEO]

Margaret o show-biznesie i nowej płycie

Margaret o show-biznesie i nowej płycie

Margaret jest zmęczona show-biznesem? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o pracy w mediach i swojej nowej płycie, która jest swego rodzaju rewolucją w jej dotychczasowej karierze.

Margaret idzie jak burza. Właśnie wydała trzecią solową płytę pt. Gaja Hornby, która jest rewolucją w jej karierze. Album w całości został nagrany po polsku, a teksty oddają dokładnie to, co w ostatnim czasie gra w sercu młodej gwiazdy. Autentyczność jaka płynie z ust piosenkarki ze Stargardu Szczecińskiego docenili już jej fani, o czym sama zainteresowana z nieukrywaną satysfakcją powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Jestem z niej bardzo dumna. A ja sobie sama tak o niej myślę, że to jest mój pamiętnik, to są moje myśli, jakiś proces i moja zmiana. Ja po prostu bardzo ten materiał traktuję osobiści. Bardzo dużo serca w nim jest. Więc cieszę się, że spotkał się z takim odzewem  i robię dalej muzykę. Takie otworzenie za pomocą płyty jest i łatwe i ciężkie. Tak naprawdę na poziomie tworzenia tego albumu, te wszystkie myśli i treść na tym albumie, to akurat było łatwe, bo ja to przeżywałam, czułam, że to się wszystko ze mnie wylewało. Te wszystkie myśli itd. To zderzenie ze światem, jak się oddaje swoje dziecko do odsłuchu dla ludzi, to to jest stresujące. Bo faktycznie trochę się czuję, jakbym wpuściła ludzi do domu i to jest bardzo stresujące i onieśmielające – wyjawiła Margaret.

Na płycie znalazła się także piosenka Błyski fleszy, plotki, ścianki, w której Margaret minusach związanych z zawodem artysty. Można odnieść wrażenie, że show-biznes to tak naprawdę nie do końca jej świat, a ona sama się w nim nie odnajduje. Czy faktycznie tak jest?

Nie postrzegam show-biznesu. Staram się w nim funkcjonować, bo muszę, robię to jak najlepiej potrafię, a ja lubię życie poza kamerami, poza fleszami. Ale staram się jakoś sobie radzić tutaj.

Cała rozmowa poniżej:

Piosenka Błyski fleszy, plotki, ścianki:

Zobacz: Margaret ma tatuaż na piersi! Zrobiła go z dedykacją dla chłopaka? Jest bardzo wymowny

Zobacz: Margaret oceniła piosenkii Julii Wieniawy. Przyjaciółki czy rywalki? Po tym komentarzu wszystko jest już jasne! [WIDEO]

Zobacz: Margaret korzysta z pomocy psychologa. Gwiazda zdradziła nam kulisy swojej terapii [WIDEO]


Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret i Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Margaret i Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×