Święta bez prezentów i przy gazowanej wodzie zamiast potraw. Margaret zdradziła, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie w jej nowym domu

Jak Margaret spędzi Boże Narodzenie?

Jak Margaret spędzi Boże Narodzenie?

Jak Margaret spędzi Święta Bożego Narodzenia? Piosenkarka zdradziła nam swoje plany, które wyróżniają się na tle innych gwiazd.

Święta Bożego Narodzenia już za miesiąc. Oznacza to, że najbliższe tygodnie upłyną nam pod znakiem relacji z przygotowań gwiazd do kolacji wigilijnej, dekoracji domów czy poszukiwania idealnych prezentów dla bliskich. Jak to wygląda u Margaret? Piosenkarka już dawno udowodniła, że nie ulega presji otoczenia i nie trzyma się utartych schematów. Nie inaczej będzie w czasie Gwiazdki.

Reporterka Jastrząb Post zapytała 31-latkę o to, jak planuje spędzić Boże Narodzenie. Co nam zdradziła?

Margaret o planach na Boże Narodzenie

Gwiazda hitu Niespokojne morze zdradziła nam, że w czasie świąt odwiedzą ją bliscy, z którymi wspólnie przygotuje posiłki. Czas Bożego Narodzenia będzie chciała spędzić bez sprzętów RTV:

Będę je spędzała u siebie w domu. Zaprosiłam rodzinę, będziemy pewnie gotować. Ja chyba nie jestem tradycjonalistką, więc nie wiem, jak będzie na święta. Myślę, że nie będzie telewizora, nie będzie telefonów. Będziemy gadać i będzie super.

Margaret nie czuje się mistrzynią patelni, ale za to świetnie w tej roli odnajduje się jej mąż, kompozytor i autor tekstów wielu przebojów – Piotr Kozieradzki. To on zajmie się szykowaniem potraw, w czym wesprze go ukochana:

Ja nie gotuję, ja kroję. Taki jest podział. Mój mąż świetnie gotuje, ja mu kroję i umilam mu czas, bo pracuję w rozrywce, więc to się łączy.

Piosenkarka nie ma zbyt wygórowanych wymagań, jeśli chodzi o menu:

Ja nie znam się na potrawach. Dla mnie równie dobrze może być woda gazowana.

A co z prezentami?

Przereklamowane. Dla mnie miły czas to najlepszy prezent.

Cała rozmowa poniżej.


Margaret i KaCeZet – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Margaret i KaCeZet – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Margaret - Kolędowanie z TVN 2017, kościół Bożego Ciała w Krakowie

Margaret - Kolędowanie z TVN 2017, kościół Bożego Ciała w Krakowie

Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake

Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×