Szukaj

Margaret od razu po występie w Opolu poszła napić się drinka! „Koło tego festiwalu pojawiła się niefajna aura” [WIDEO]

Margaret Opole 2017

Margaret Opole 2017

Margaret o festiwalu w Opolu 2017

Margaret to polska piosenkarka i autorka piosenek. Popularność przyniósł jej album All I Need z którego pochodzi hit Thank You Very Much. Od 2013 roku Małgorzata Jamroży nie zwalnia tempa i zachwyca nas zarówno swoim talentem, jak i stylizacjami. W 2016 roku typowana bywa na zwyciężczynię konkursu Eurowizji. W tym roku mogliśmy podziwiać ją na scenie w Opolu. Jak ocenia poziom tegorocznego festiwalu?

Nie wiem, ponieważ w dwa pierwsze dni kiedy festiwal się odbywał ja koncertowałam, w związku z czym nie oglądałam go. Po czym trzeciego dnia szykowałam się do występu, występowałam, a potem poszłam się napić drinka, więc nie widziałam żadnych innych występów.

W związku z nagonką na cały festiwal, postanowiliśmy zapytać Margaret czy długo zastanawiała się nad przyjęciem propozycji i wystąpieniu na deskach Opery Leśnej:

Tak. Niestety koło tego festiwalu pojawiła się niefajna aura, więc to czy wystąpię było decyzją o której długo myślałam, nie podjęłam jej „ot tak”. Bardzo bym chciała, żeby jednak muzyka nas nie dzieliła, tylko łączyła i żeby pozostała tylko muzyką, żebyśmy nie mieszali w nią innych spraw.

Cóż, miejmy nadzieję, że słowa Margaret się sprawdzą i za rok nie będzie już takiego zamieszania przy okazji opolskiego festiwalu.

https://jastrzabpost.pl/moda/piersi-gwiazd-na-kobieta-roku-glamour-2017-wieniawa-zajac_573308.html

Włodek Pawlik i Margaret - Opole 2017

Włodek Pawlik i Margaret – Opole 2017

Margaret - Opole 2017

Margaret – Opole 2017


Włodek Pawlik i Margaret - Opole 2017

Włodek Pawlik i Margaret - Opole 2017

Margaret - Opole 2017

Margaret - Opole 2017

Margaret - Kobieta Roku Glamour 2017

Margaret - Kobieta Roku Glamour 2017

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×