Marcin Tyszka o synku Kasi Sokołowskiej i jej powrocie do „Top Model”. Zdradził, jakie piękne imiona gwiazda nadała swojemu pierwszemu dziecku! Bardzo oryginalne

Marcin Tyszka o imieniu synka Kasi Sokołowskiej

Marcin Tyszka o imieniu synka Kasi Sokołowskiej

Marcin Tyszka opowiedział Jastrząb Post o synku Kasi Sokołowskiej. Wiele osób zadawało sobie pytanie jak ma na imię syn Kasi Sokołowskiej? Juror Top Model wyjawił, jak chłopczyk ma na imię. To dość ciekawy wybór.

49-lat Kasia Sokołowska z programu Top Model została mamą. Kilka dni temu w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie jej synka. Od początku ciąża budziła spore emocje ze względu na jej wiek. Jurorka doskonale zdawała sobie z tego sprawę.

Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (…). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami magazynu „Twój Styl”.

Jak dotychczas, świeżo upieczona mama raczej milczała na temat swojego potomka. Nieoczekiwanie Marcin Tyszka, jej kolega z jury TopModel, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, zdradził, jakie imiona dostał syn Kasi Sokolowskiej

Jak ma na imię syn Kasi Sokołowskiej?

Juror Top Model w przypływie pozytywnych emocji zdradził nam, że chłopiec będzie się nazywał Iwo Lew Tysio. Widać było, że nasz rozmówca niezmiernie cieszy się szczęściem Katarzyny.

Słodkie. Ja uważam, że powinien mieć na imię Tysio, ale to będzie na trzecie. Na drugie ma Lew. Iwo Lew. Iwo Lew Tysio brzmiałoby dobrze, bo ostatecznie ten synek i tak tak się nasłuchał mojego gadania na co dzień, że na pewno jak mnie usłyszy po raz pierwszy, to od razu będzie wiedział, że to wujek Tysio.

Przy okazji wyjawił, jak jego przyjaciółka, która mamą została w wieku 49 lat, czuła się będąc w ciąży.

Fantastycznie. Nagrywała prawie cały program będąc w ciąży, ja się śmiałem, że przerobiłem prawie wszystkie podręczniki młodego położnika tak just in case. Energii miała bardzo dużo. Myślę, że ta ciąża ją uskrzydlała.

Jak podobają wam imiona synka Kasi Sokołowskiej? Naszym zdaniem są dość oryginalne, ale za to bardzo urocze! A sama mam wygląda fantastycznie, zaledwie kilka dni po porodzie. Jeszcze raz gratulujemy jurorce macierzyństwa!


Kasia Sokołowska pokazała pierwsze zdjęcie syna

Kasia Sokołowska pokazała pierwsze zdjęcie syna

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Marcin Tyszka - Finał Top Model 10

fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×