Marcin Tyszka o Julii Wieniawie. „Ona ciągle pracuje”. Nie zgadniecie, jak wpisała go w telefonie! [WIDEO]

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Jakiś czas temu Marcin Tyszka pomagał swojej młodszej koleżance - Julii Wieniawie w aranżacji jej tarasu. Fotograf opowiedział o swojej relacji z 23-letnią celebrytką. Nie zgadniecie, jak wpisała go w telefonie!

Marcin Tyszka to znany i ceniony fotograf, który specjalizuje się w branży modowej. Artysta ma na swoim koncie masę osiągnięć, a jego zdjęcia były publikowane w międzynarodowych magazynach, takich jak: Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, L’Officiel i Vanity Fair. 46-latek współpracował z wieloma gwiazdami światowego formatu, między innymi z Millą JovovichNaomi CampbellElizabeth Hurley, Rosie Huntington WhiteleyDitą von Teese i Anją Rubik.

Fotograf zdobył ogromną popularność w Polsce udziałem w programie rozrywkowym Top Model, emitowanym przez stację TVN. Tyszka występuje w talent show w roli jurora od 2010 roku. Dzięki udziałowi w popularnej produkcji artysta błyskawicznie wkroczył do polskiego show-biznesu, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych celebrytów.

Marcin Tyszka o Julii Wieniawie

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Tyszka ma wielu przyjaciół z show-biznesu. Jedną z jego bliskich znajomych jest Julia Wieniawa, z którą mieszka po sąsiedzku. Fotograf pomagał młodszej koleżance w projektowaniu tarasu i balkonu marzeń, angażując się w stworzenie dżungli z prawdziwego zdarzenia. Oboje ochoczo relacjonowali wizyty w sklepach ogrodniczych oraz postępy w metamorfozie mieszkania celebrytki na swoich social mediach.

Dziś Marcin Tyszka wrócił pamięcią do pomocy w projektowaniu i aranżacji tarasu Julii Wieniawy. W rozmowie z naszą reporterką opowiedział również o swoim zamiłowaniu do roślin.

Od lat kręcą mnie rośliny, to jest moje największe hobby. Urządzałem ogrody, wnętrza znajomym, często im pomagałem. Ostatnio stało się to moją pracą, więc tak dzielę swoje życie między modę, telewizję i design. Zobaczycie parę większych projektów już niebawem. Na razie to jest taki start-up, że ja ciągle więcej wydaje na te rośliny niż ktokolwiek mi coś tam płaci. Bardzo się cieszę, że mogłem zrobić cały taras Julce Wieniawie. Nie tylko dlatego, że jest młodą osobą i ma wrażliwość do fajnych roślin, ale przede wszystkim, że jej taras zasłania mój widok na Warszawę. Więc gdyby postawiła sobie coś brzydkie, to miałbym zawsze brzydkie zdjęcia. Robiłem to po przyjacielsku. Zaprojektowałem to i jej pomogłem. Pracujemy razem od paru lat, Julka zadzwoniła do mnie, że będzie moją sąsiadką, właściwie się nie znaliśmy zupełnie i od tej pory chyba się polubiliśmy. Co prawda do tej pory ma mnie wpisanego Dziadek Tysio. No nie wiem. Potem spotkaliśmy się na planie kampanii Apart. Jak tylko się włączają u mnie lampki na tarasie, to Julka pierwsza pisze: „o, Tysio wpadam wieczorem”. Więc jest mi bardzo miło. I przede wszystkim, jest mi miło, że kocha prawdziwą zieleń. Nie posadziła tam okropnych tui, tylko coś, co jest oryginalne, co jest zimą zielone, pachnące. Na tym polega moja misja –  Żeby tą wszechobecną betonozę przekuwać w zieleń.

Marcin wyznał, że Julka to naprawdę świetna dziewczyna:

Jest mega fajna. Normalna dziewczyna. Przychodzi bez makijażu, gadamy normalnie, czasami sobie pomagamy w takich zwykłych, sąsiedzkich sprawunkach. Ja jestem naprawdę pełen podziwu. Ona ciągle pracuje. Mogłaby już odcinać kupony i ciągle imprezować, a ona wstaje na plan o 6 rano i działa.

Jesteście fanami Julii Wieniawy?


Marcin Tyszka - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Tyszka - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Tyszka - Finał Top Model 10

fot. AKPA

Marcin Tyszka. Premiera Vogue Living

Marcin Tyszka. Premiera Vogue Living

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×