Szukaj

Marcin Tyszka o karierze Klaudii El Dursi po „Top Model”. Czy zagrzeje miejsce w TVN-ie na dłużej? [WIDEO]

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi w roli prowadzącej Hotel Paradise. Jak radzi sobie przed kamerą i czy jego zdaniem na dłużej zagrzeje miejsce w show biznesie? O to zapytała go nasza reporterka.
Marcin Tyszka ocenił karierę Klaudii El Dursi po Top Model

Marcin Tyszka ocenił karierę Klaudii El Dursi po Top Model

Niedawno ruszyła pierwsza polska edycja programu Hotel Paradise, który nagrywany jest na egzotycznej, indonezyjskiej wyspie Bali. Uczestnicy walczą o swoje względy, by w finale najlepsza para odebrała nagrodę pieniężną. Poczynania bohaterów miłosnego show relacjonuje dla widzów Klaudia El Dursi, znana z programu Top Model.

Hotel Paradise: Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi

Marcin Tyszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznał, że obejrzał pierwsze odcinki nowego programu TVN-u. Wrażenie zrobiły na nim głównie zapierające dech w piersiach widoki.

Oglądałem kilka odcinków. Byłem ciekaw, jak to wygląda. Rzeczywiście obrazki przepiękne, można się przenieść na wakacje. Kibicuję oczywiście Klaudii.

Klaudia El Dursi w Paradise Hotel

Klaudia El Dursi w Paradise Hotel

Fotograf trzyma kciuki za Klaudię, w której już na castingu do Top Model dostrzegł cechy typowe dla osobowości telewizyjnej. Przyznał też, że El Dursi z każdym Hotelu Paradise powinna tylko zyskiwać w oczach widzów.

Jeżeli wszyscy cię lubią, to znaczy, że nikt cię nie lubi. Szczególnie w mediach. Myślę, że Klaudia musi się jeszcze rozkręcić. Oglądamy teraz pierwsze odcinki, więc to też jest taka jej pierwsza próba z kamerą w roli prowadzącej. Z tego co wiem, tam będzie coraz lepiej.

Tyszka jest dumny, że wielu finalistów Top Model po programie wciąż jest obecnych w branży rozrywkowej.

Klaudia na pewno jest wygraną. Ja to wiedziałem już w trakcie programu, że ona nie zginie. Zaskoczyło nas wszystkich to, jak szybko jej się udało zdobyć bardzo fajną propozycję i bardzo fajny projekt. Ale mamy wielu wygranych. Myślę, że siłą Top Model jest to, że ci uczestnicy nie giną, ale pracują w mediach. Nie wszyscy. Ale niech z każdej edycji wyrośnie 4-5 osobowości, które działają na Instagramie i w telewizji.

Jesteście fanami Klaudii?


Klaudia El Dursi w Paradise Hotel

Klaudia El Dursi w Paradise Hotel

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Marcin Tyszka – Finał Top Model 8

Marcin Tyszka – Finał Top Model 8

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×