Szukaj

Marcin Tyszka o karierze Klaudii El Dursi po „Top Model”. Czy zagrzeje miejsce w TVN-ie na dłużej? [WIDEO]

Marcin Tyszka ocenił karierę Klaudii El Dursi po Top Model

Marcin Tyszka ocenił karierę Klaudii El Dursi po Top Model

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi w roli prowadzącej Hotel Paradise. Jak radzi sobie przed kamerą i czy jego zdaniem na dłużej zagrzeje miejsce w show biznesie? O to zapytała go nasza reporterka.

Niedawno ruszyła pierwsza polska edycja programu Hotel Paradise, który nagrywany jest na egzotycznej, indonezyjskiej wyspie Bali. Uczestnicy walczą o swoje względy, by w finale najlepsza para odebrała nagrodę pieniężną. Poczynania bohaterów miłosnego show relacjonuje dla widzów Klaudia El Dursi, znana z programu Top Model.

Hotel Paradise: Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi

Marcin Tyszka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznał, że obejrzał pierwsze odcinki nowego programu TVN-u. Wrażenie zrobiły na nim głównie zapierające dech w piersiach widoki.

Oglądałem kilka odcinków. Byłem ciekaw, jak to wygląda. Rzeczywiście obrazki przepiękne, można się przenieść na wakacje. Kibicuję oczywiście Klaudii.

Klaudia El Dursi w Paradise Hotel

Klaudia El Dursi w Paradise Hotel

Fotograf trzyma kciuki za Klaudię, w której już na castingu do Top Model dostrzegł cechy typowe dla osobowości telewizyjnej. Przyznał też, że El Dursi z każdym Hotelu Paradise powinna tylko zyskiwać w oczach widzów.

Jeżeli wszyscy cię lubią, to znaczy, że nikt cię nie lubi. Szczególnie w mediach. Myślę, że Klaudia musi się jeszcze rozkręcić. Oglądamy teraz pierwsze odcinki, więc to też jest taka jej pierwsza próba z kamerą w roli prowadzącej. Z tego co wiem, tam będzie coraz lepiej.

Tyszka jest dumny, że wielu finalistów Top Model po programie wciąż jest obecnych w branży rozrywkowej.

Klaudia na pewno jest wygraną. Ja to wiedziałem już w trakcie programu, że ona nie zginie. Zaskoczyło nas wszystkich to, jak szybko jej się udało zdobyć bardzo fajną propozycję i bardzo fajny projekt. Ale mamy wielu wygranych. Myślę, że siłą Top Model jest to, że ci uczestnicy nie giną, ale pracują w mediach. Nie wszyscy. Ale niech z każdej edycji wyrośnie 4-5 osobowości, które działają na Instagramie i w telewizji.

Jesteście fanami Klaudii?


Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Marcin Tyszka – Finał Top Model 8

Marcin Tyszka – Finał Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×