Szukaj

Marcin Hakiel jest zazdrosny o Kasię Cichopek! Zdradził nam, co go najbardziej niepokoi. Co na to aktorka? [WIDEO]

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, zazdrość

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, zazdrość

Marcin Hakiel jest zazdrosny o Kasię Cichopek, która w serialu M jak miłość często odgrywa miłosne sceny. O szczegółach para opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel stworzyli jeden z najpiękniejszych związków w show-biznesie. Poznali się jesienią 2005 roku, na planie programu Taniec z gwiazdami, a trzy lata później wzięli bajkowy ślub w górach. Wydarzenie było szeroko komentowane przez media w całym kraju. Podonie, jak ostatnie doniesienia na temat zazdrości w ich relacji.

Kilka dni temu wyszło na jaw, że Marcin Hakiel nie ogląda M jak miłość, bo… jest zazdrosny o Kasię. Tancerze chce uniknąć dwuznacznych scen z udziałem żony, która wciela się w postać bohaterki często wpadającej w ramiona swojego serialowego partnera.

Hakiel w rozmowie z naszą reporterką zdradził, że choć momentami ogarnia go zazdrość, to od początku zaakceptował zawód swojej żony i wszystkie związane z nim konsekwencje:

A nie będę ukrywał, że trochę tak. „M jak Miłość” jest na szczęście takim obyczajowym serialem. Dzisiaj w telewizji mamy różne te seriale, niektóre trochę bardziej ekstremalne. Mam takie wrażenie, że chyba każdy mężczyzna jest trochę zazdrosny o swoją żonę. Ale akceptuję, bo godząc się na wspólne życie, wiedziałem, że biorę ślub z małżonką-aktorką.

Jak Kasia Cichopek po tylu latach reaguje na zazdrość swojego męża?

Jestem szczęśliwa, zwłaszcza, że jest to zdrowa zazdrość. A wiele jest takich odsłon zazdrości, które blokują drugą osobę, a Marcin nigdy tego nie robił, zawsze mnie wspiera, a też wyznajemy w domu taką zasadę, że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru parscena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Katarzyna Cichopek makijaż

Katarzyna Cichopek makijaż

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×