Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Marcelina Zawadzka znika z anteny! To koniec jej przygody z telewizją? „W Pytaniu mnie ktoś zamieni” [WIDEO]Dlaczego Marcelina Zawadzka zniknęła z TVP?

Miss Polonia 2011 szturmem wkroczyła do show-biznesu. Ma na swoim koncie udział w telewizyjnych shows, a w ostatnim czasie spełnia się jako prezenterka, i to w aż trzech programach jednocześnie. Marcelina Zawadzka prowadzi Pytanie na śniadanie, Bake Off-Ale Ciacho! oraz nowy format Lajk!.

Jak się okazuje, praca w telewizji nie należy do najłatwiejszych, dlatego Marcelina postanowiła zrobić sobie spontaniczne wakacje.

Te wszystkie projekty to oznacza, że jestem bardzo zapracowana, ale nie tracę siebie, uśmiechu i już planuję jakiś wyjazd na surfing. Właśnie dwie godziny temu kupiłam wylot do Meksyku na tydzień, więc krótko, ale chociaż – powiedziała nam

Kiedy więc Zawadzka zniknie z telewizji?

W sobotę. Dzisiaj kupiłam i pojutrze lecę. Nie mam czasu zaplanować wcześniej. Tu ktoś mnie zamieni, tu w Pytaniu, więc mówię okej, dobra to jest ten moment. Lecę. Lecę z koleżanką, którą poznałam tydzień temu, więc to jest fajne, że nawet nie mając z kim, tylko po prostu chęć odnalezienia siebie, odpoczynku, a też takiego aktywnego – wyznała

Aż trudno nie zarazić się pozytywnym myśleniem od Marceliny. Gwiazda zdradziła nam także na jaką dietę przeszła. Odpowiedź w naszym wywiadzie.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy program! Z kim?

Marcelina Zawadzka - pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2017

Marcelina Zawadzka leci na wakacje do Meksyku

Czy Marcelina Zawadzka ma dobry modowy gust?Komentarzy: 9


Gość | 7 maja 2017, 21:03

Oczywiscie, ze kobiecina nie nadaje sie do prowadzenia publicznych programów na wizji. Powatarza sie, zacina sie, jąka sie i tylko czujnosc prowadzacych partnerow pozwala na dalsza kontynuacje rozmowy z goscmi. To jest zenujące. Nie ogladam sniadaniowej kiedy ona prowadzi. Stanowczo tej pani dziekujemy!


Gość | 23 kwietnia 2017, 14:18

Naprawdę nie nadaje się dziewczyna do publicznych wypowiedzi, bo w ogóle nie można zrozumieć o co jej chodzi. Chyba chomiki w głowie popily i odbijają się o siebie.


Gość | 24 marca 2017, 12:50

Tutaj nie ma czego zazdrościć..chyba ze tylko diety pudełkowej..


Gość | 24 marca 2017, 10:37

Zazdrosni jestescie ludziska strasznie, dajcie dziewczynie spokój, a jak ma te stopy nawet w rozmiarze 45, to co z tego??? Zaslania nimi kamerę czy co?


Gość | 23 marca 2017, 07:48

Gość masz coś ze słuchem mówi naturalnie nie gra wielkiej gwiazdy idź i poprowadź p


Gość | 22 marca 2017, 21:56

Oby ją ściągnęli..antytalencie..


Gość | 22 marca 2017, 20:01

Ona nie nadaje sie doTV,bo belkocze jak nawiedzona
Stopy zapewne w rozmiarze 44 .


Gość | 22 marca 2017, 17:52

Robi płaczące miny aż żal ściska………-:(


~~ela | 22 marca 2017, 16:48

Pierwszy wywiad na ,,salonach,,koniecznie z miss Krzan.Ten sam poziom intelektualny,podobny bełkot.


Dodaj komentarz
×