Szukaj

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się. Gwiazda TVP jest zdruzgotana! Opowiedziała nam o najcięższych momentach [WIDEO]

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się. Wywiad z gwiazdą na temat zakończenia jej związku

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się. Wywiad z gwiazdą na temat zakończenia jej związku

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się po siedmiu miesiącach bycia razem. Chociaż para nie komentowała swojego związku publicznie, dopiero teraz Miss Polonia 2012 zdecydowała się opowiedzieć o jego kulisach.

Związek Marceliny Zawadzkiej z Rafałem Jonkiszem był jednym z najbardziej tajemniczych w życiu pięknej prezenterki TVP. Para nie komentowała swojej relacji, nie pokazywała się razem na salonach, nawet zwinnie omijała miejsca, w których łatwo „nadziać się” na paparazzi. Kiedy wszyscy myśleli, że uczucie miss i mistera kwitnie, okazało się, że już dawno zgasło.

Marcelina Zawadzka o rozstaniu z Rafałem Jonkiszem opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Choć gwiazda zaznacza, że radzi sobie z życiem codziennym bez byłego ukochanego u swojego boku, to nie czerpie tak ogromnej radości ze zbliżającego się finału Dance Dance Dance jak jej rywale:

Mam wrażenie, że sobie z tym wszystkim radzę. Jeśli chodzi o trudniejsze chwile to bywają oczywiście i każdy takie ma. Może tak nie tryskam tą energią, tak też jest dzisiaj, ale widzę wszystkich uczestników, za chwilę potańczymy, będą próby, będzie choreografia. Mam wrażenie, że wśród ludzi to jest to, co jest lekiem na moje zło, albo czasami nieuleczone bądź zbolałe serce.

Jak Marcelina reaguje, na wszelkie informacje pojawiające się na temat jej życia prywatnego, szczególnie teraz, gdy jej media namiętnie donoszą o jej rozstaniu:

Nie wiem, jak na to reagować. Czasami lepiej jest nic nie mówić, nie dementować. A czasami jak nic nie mówisz, to zostawiasz pole do znaków zapytania, do różnych haseł, które się później pojawiają i jak jest coś niedopowiedziane, to potem ta historia może krążyć. I nie wiem, jaka jest złota rada, jaki jest sposób na to. Czy lepiej jest mówić o tym, o swojej miłości, bo kiedy ją się ma, to się chce krzyczeć światu, że jest się zakochanym wręcz, a później to się spotyka przeciwko nam, bo nagle coś się kończy, po roku, po 7 miesiącach czy po jakimś dłuższym czasie. Coś się udało ukryć, a potem coś się kończy i nie wiesz, czy mówić o tym, czy nie. No nie wiem, to jest trudne.

Cała rozmowa poniżej.

Z kim Marcelina Zawadzka była w związku?

Marcelina Zawadzka, gdy została Miss Polonią 2012, spotykała się z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim, z którym rozstała się po tym, jak opublikował na Facebooku rasistowski wpis dotyczący jednej z jej ciemnoskórych rywalek. W 2017 roku Zawadzka związała się z Mikołajem Roznerskim. Relacja pary nie trwała długo. Pod koniec 2018 gospodyni Pytania na śniadanie rozkochała w sobie kolejnego przystojniaka – Rafała Jonkisza, z którym swój związek zakończyła kilka dni temu.

Zobacz: Marcelina Zawadzka znika z hitu TVP! To wielki cios dla widzów

Zobacz: Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka odpłynęli na imprezie! Paparazzi przyłapali ich na namiętnych pocałunkach!

Zobacz: Seksowna Marcelina Zawadzka wyciągnęła asa z rękawa! Swoim nowym wcieleniem rozłoży na łopatki wszystkie konkurentki w Dance Dance Dance!


Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na 30 urodzinach Miss Polonii

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na 30 urodzinach Miss Polonii

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na 30 urodzinach Miss Polonii

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na 30 urodzinach Miss Polonii

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×