Szukaj

Marcela Leszczak oszukuje Miśka Koterskiego: „W naszym związku są maleńkie kłamstewka” [WIDEO]

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak o relacji z Miśkiem Koterskim. Gwiazda zdradziła naszej reporterce, że w ich związku są "maleńkie kłamstewka". Co dokładnie miała na myśli?

Marcelina Leszczak i Misiek Koterski tworzą idealny związek partnerski. Para w październiku 2017 roku doczekała się wspólnego syna, który stał się ich oczkiem w głowie. Oboje spędzają ze sobą niemalże każdą wolną chwilę, dlatego sporym wyzwaniem dla ich relacji był udział Miśka w programie Agent Gwiazdy.

Leszczak i Koterski nawet w trakcie rozłąki udowodnili, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Gdy ona z tęsknoty publikowała w internecie wspominkowe zdjęcia z ukochanym, on pięknie opowiadał o swoim uczuciu przed kamerą TVN-u. Okazuje się jednak, że w ich związku są pewne niedopowiedzenia. Marcela w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała się do „maleńkich kłamstewek”:

Emocje były ogromne. Nie widziałam się z Michałem ponad miesiąc. Tak akurat się złożyło, bo zanim się spotkaliśmy, to ja już dwa dni byłam na Fuertaventurze. Tak więc musiałam kłamać, żeby się nie dowiedział i za każdym razem odbierać telefon, żeby poczta go nie złapała. Ale emocje ogromne, wzruszyłam się, nie mogłam się doczekać spotkania. W naszym związku są maleńkie kłamstewka. Ale to jak w każdym związku, żeby było dobrze.

Skoro w ich związku wszystko układa się tak dobrze, to czy planują ślub? Na to pytanie Leszczak odpowiedziała… śpiewająco 🙂

Żoną miałam być… Miał być ślub…

Trzymamy zatem kciuki.

Zobacz: To było dosadne. Misiek Koterski w kilku słowach wyjawił co sądził o ukrywaniu twarzy dziecka! “Paranoja” [WIDEO]

Zobacz: Marcela Leszczak pokazała swojego słodkiego synka! To wykapany Misiek Koterski! Są identyczni!

Zobacz: Marcela Leszczak w końcu skomentowała operację biustu! Zdradziła też swoją dietę [WIDEO]


Misiek Koterski pragnie aby w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła jego partnerka - Marcela Leszczak.

Misiek Koterski pragnie aby w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła jego partnerka - Marcela Leszczak.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są już po ślubie?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są już po ślubie?

Marcela Leszczak pokazała zdjęcia z porodówki

Marcela Leszczak pokazała zdjęcia z porodówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×