Szukaj

Marcela Leszczak o rozstaniu, powrocie i ślubie z Miśkiem Koterskim. Tyle nie zdradziła jeszcze nikomu

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zażegnali kryzys w związku i znowu są razem. Gwiazda Top Model opowiedziała nam, kiedy i dlaczego do siebie wrócili. Zdradziła też, jakie są ich ślubne plany. A wszystko to podczas rozmowy na żywo z czytelnikami Jastrząb Post.

O związku Marceli Leszczak i Michała Koterskiego powiedziano już całkiem sporo. Para jest ze sobą od sylwestra 2016 roku. Choć wielu uważało, że ich związek nie przetrwa próby czasu i zakończy się tak samo szybko jak się zaczął, to zakochani utarli nosa wszystkim niedowiarkom. Kilka miesięcy po pojawieniu się razem na salonach, przekazali cudowną wiadomość o oczekiwaniu na narodziny wspólnego syna. Fryderyk przyszedł na świat jesienią 2017 roku.

Marcela Leszczak o związku z Miśkiem Koterskim

Ostatnio sporo mówiło się o rozstaniu pary. Marcela i Misiek dotychczas nie komentowali medialnych rewelacji. Dopiero teraz finalistka Top Model przyznała, że mają za sobą poważny kryzys. O wszystkim opowiedziała podczas spotkania na żywo z czytelnikami Jastrząb Post na Instagramie.

Dla mnie jest to dziwna sytuacja, że Michał jest w domu, bo z reguły w domu go nie było. Dla niego był to hotel. On częściej bywał we Wrocławiu. Nie jest to tajemnicą, że był okres kiedy nie byliśmy razem z Michałem, ale Bóg wiedział najlepiej, kiedy połączyć nas we dwoje raz jeszcze. Jak pojawił się ten okres, to pomyślałam, że kurczę, co ja bym sama robiła z tym Fryderykiem.

Kto był wyszedł z inicjatywą powrotu – Misiek czy Marcela?

Oboje tego chcieliśmy. Fryderyk nie jest powodem. Dostawałam dużo wiadomości, abyśmy wrócili do siebie dla dziecka. Dziecko nie może być na pierwszym miejscu w życiu, bo jeżeli ja byłabym nieszczęśliwa, to moje dziecko też byłoby nieszczęśliwe. W tym momencie, postawiłam siebie na wyższym poziomie. Musiałam podjąć taką decyzję, żebym to ja była szczęśliwa. Oboje dążyliśmy do tego, aby na nowo stworzyć dojrzały związek. Z Michałem to nabrało takiego rozpędu, że się dopiero co się poznaliśmy i zaraz była ciąża, poród, kupowanie mieszkania, remontowania. Wiele związków by tego nie dźwignęło. A my doświadczyliśmy tego. Wiemy, czego chcemy od związku, znamy swoje oczekiwania i znamy przede wszystkim siebie. Każde z nas ma swój dom. Więcej domów nie planujemy, trzeba pospłacać na razie to, co mamy. Mamy swoje zabezpieczenie.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela nie ukrywa, że jest gotowa na ślub. Razem z Miśkiem mają już wstępne plany, ale na razie – ze względu na epidemię COVID-19 – odłożyli je na później.

Nie mówię nie. To jest taki odległy temat. Nawet przy zaistniałej sytuacji, przy koronawirusie nie wiadomo, ile to potrwa. Nie wiadomo też, kiedy wrócimy do życia. Ale fajnie byłoby być małżeństwem. To już jest coś takiego, że dwoje ludzi rzeczywiście decyduje się świadomie być ze sobą, dzielić ze sobą życie, oddać się sobie. Teraz myślę, że fajnie byłoby być małżeństwem i nawet mieć  nazwisko Michała. „Marcela Koterska” brzmi ładniej niż „Marcela Leszczak”.

Dlaczego zatem para nie pobrała się wcześniej?

Odwlekaliśmy ślub, bo nigdy nie było na to czasu. Michał bardzo dużo pracuje i nawet jeżeli ja sama chciałabym się tym zająć, to byłoby wystarczająco za mało czasu, aby wszystko zorganizować, a jednak jestem osobą, która lubi wszystkiego dopilnować. Tak jak wtedy, gdy robiłam mieszkanie. Nie mieliśmy architekta. Wszystko robiłam sama w jednym i drugim mieszkaniu. Podobnie byłoby ze ślubem. Długo o tym nie myśleliśmy, ale gdzieś tam z tyłu głowy cały czas była ta myśl, że może jednak.

A co z suknią ślubną? Czy Leszczak ma już upatrzony konkretny model?

Wymarzonej sukni ślubnej jeszcze nie mam, bo mi się wiele sukni podoba, ale mam wymarzone obrączki – są z malutkim jednym brylancikiem, bo lubię taką małą drobną biżuterię.

Wielu czytelników podpytywało o kolejne dziecko. Czy Leszczak i Koterski planują powiększenie rodziny?

Na ten moment nie planujemy, nie rozmawiamy o tym. Ale pamiętam, jak się zarzekałam, że nie chcę mieć dzieci. Bo byłam umęczona. Nie dziwię kobietą, które są po porodzie i mówią- nie chce mieć więcej dzieci, to moje ostatnie dziecko w życiu. Ja też byłam tak zmęczona. Ale Fryderyk zaraz ma 2 i pół roku i zaczęłam zapominać jak to jest ciężko w tym pierwszym okresie. Dla mnie było bardzo ciężko, bo mój partner nie ma takiej pracy, że wychodzi na osiem godzin. Zdarzało się, że Michała naprawdę nie było tygodniami i wtedy byłam na etapie, że nie chcę mieć dzieci i koniec. Teraz mam tak, że fajnie byłoby mieć, bo rodzina jest najważniejsza i fajnie byłoby mieć kolejnego członka. Te pierwsze kilka lat jest najtrudniejsze. Ale potem żyje się tylko dla dzieci. Więc może w przyszłości…Nie mówię nie.

Zapis rozmowy wideo jest dostępny na Instagramie Jastrząb Post – można go obejrzeć do 23 marca go godziny 14.00.


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak w czasie wywiadu online

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Swingersi

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Swingersi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×