Szukaj

Marcela Leszczak o perturbacjach w związku z Miśkiem Koterskim. Kwarantanna zweryfikowała ich relację [WIDEO]

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak i Misiek Koterski znowu są parą. Gwiazda Top Model zdradziła nam kilka smaczków ze swojego związku. Jak tam romantycznie!

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego to gotowy scenariusz na film. Para poznała się na salonach i od razu między nimi zaiskrzyło. Ich miłość okazała się na tyle silna, że nie tylko przetrwała próbę czasu, ale zaowocowała wspólnym dzieckiem – synkiem Fryderykiem.

Marcela Leszczak o rozstaniu z Miśkiem Koterskim. Kiedy do siebie wrócili?

W związki Marceli i Miśka nie brakowało wzlotów i upadków. Para kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Każde doświadczenie jeszcze bardziej utwierdzało ich w przekonaniu, że nie potrafią bez siebie funkcjonować. Od kilku miesięcy znowu są razem. Leszczak nie ukrywa, że sporym plusem dla relacji okazała się wspólna kwarantanna.

Jak zaczęła się pandemia, to z Michałem do siebie wróciliśmy. To jest dla nas błogosławieństwo, bo mogliśmy w końcu spędzić ze sobą dużo czasu. Dla nas to było wyjątkowe. Dużo przepracowaliśmy w naszym związku, dużo czasu spędziliśmy razem. Tutaj mam na myśli Fryderyka, który też pragnął taty. Ale chce podkreślić, że Michał bardzo często bywał u Fryderyka. To nie było tak, jak kiedy ludzie się rozstają. Bywał kiedy mógł, kiedy mu praca na to pozwalała. Dążymy do tego, aby razem zamieszkać, ale wiadomo, że to jest proces. Chcemy zrobić wszystko od właściwej strony, czyli tak, jak powinno być.

Czy to oznacza, że już niebawem para stanie na ślubnym kobiercu?

Nie mówię, że zaraz ślub. Ale dążymy do tego. Pracujemy nad tym, bo nie ma ludzi idealnych. Mamy dużo rzeczy do przepracowania. Jestem dobrej myśli. Ja jestem pracowitym człowiekiem, więc wierzę, że będzie dobrze.

Marcela wyznała także, że bardzo ważne jest, aby rozchodzić się ze sobą w dobrych relacjach.

Szczęśliwe zakończenia są możliwie. Ale uważam, że ludzie powinni rozstawać się ze sobą inteligentnie. Bez burzy, bez emocji, bez kłótni, bo później się tego żałuje i często, gdy coś się wypowie, to nie ma powrotu. Dla mnie ważne było to, aby mieć dobrą relację. Nie ze względu na dziecko, ze względu na siebie. Bo ja poświęciłam mu ten czas, on poświecił mi i byliśmy dla siebie bliskimi ludźmi. Więc ja nie wyobrażam sobie, aby zrobić cokolwiek przeciwko Michałowi. W tamtym momencie, kiedy nie byliśmy razem tak samo mogę powiedzieć. Nigdy nie zrobiłabym nic przeciwko jemu.

Cała rozmowa poniżej.


Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Misiek Koterski pragnie aby w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła jego partnerka - Marcela Leszczak.

Misiek Koterski pragnie aby w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła jego partnerka - Marcela Leszczak.

Marcela Leszczak, Michał Koterski - See Bloggers 2019

Marcela Leszczak, Michał Koterski - See Bloggers 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×