Marcela Leszczak o relacji i świętach z Miśkiem Koterskim. Jej komentarz namiesza w mediach [WIDEO]

Marcela Leszczak o relacji z Miśkiem Koterskim

Marcela Leszczak o relacji z Miśkiem Koterskim

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się? Nasza reporterka zapytała gwiazdę Top Model o jej związek z przystojnym aktorem i ich plany na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jej odpowiedź nie uciszy medialnych spekulacji.

Na początku 2017 roku media obiegła informacja o romansie Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego. Początkowo nikt nie spodziewał się, że amant polskiego kina ma w planach ustatkowanie się u boku finalistki Top Model. Z każdym kolejnym publicznym wyjściem oboje deklarowali, że łączące ich uczucie jest coraz silniejsze. Już po 23 dniach związku zdecydowali się na zaręczyny, a po kilku miesiącach, w październiku 2017, ogłosili, że zostaną rodzicami.

W ostatnim czasie kolorowa prasa donosiła, że w związku Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego zaczęło coś zgrzytać. Pojawiły się nawet informacje o rozstaniu, które poniekąd podsycali sami zainteresowani. Żadna ze stron do nie zdementowała rewelacji serwowanych przez tabloidy. Z kolei ich wpisy na Instagramie pozostawiały spore pole do interpretacji.

[wp_quiz id=”1013″]

Marcela Leszczak i Misiek Koterski rozstali się? Komentarz gwiazdy

Jak obecnie wygląda związek Leszczak i Koterskiego? Czy wciąż są parą? Tego próbowała dowiedzieć się nasza reporterka, która zapytała Marcelę wprost o to, co obecnie łączy ją z ojcem jej dziecka:

Mamy bardzo dobre relacje. Michał nie kłamał. Spędzamy razem święta, bo, jakby nie było, jesteśmy rodziną. Są pewne rzeczy, które pokazujemy, tak jak w social mediach. Co robimy, gdzie jesteśmy. Głównie to jest praca. Rzadziej pokazujemy życie prywatne, nasze mieszkania. Dlatego też nie pokazujemy naszej relacji, bo to traktujemy jako naszą prywatność.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie rozstali się?

Można więc śmiało przypuszczać, że Marcela Leszczak i Misiek Koterski nadal są w związku. Gwiazda Top Model nie ukrywa jednak, że w jej życiu zaszły wielkie zmiany, gdy urodziła syna:

Moje życie bardzo się przewartościowało. Nie sądziłam, że na tyle się zmieni, że ja będę innym człowiekiem. Będę inaczej patrzyła też na życie, na swoją przyszłość. Nie będę myślała tylko o sobie, ale dziecku, żeby mu zapewnić  przyszłość. Nie będę miała takiego zdrowego egoizmu. Jednak robię też coś dla siebie. Uważam, że jest to bardzo ważne, żeby kobieta miała możliwość wyjścia z domu i realizowania siebie.

Cała rozmowa poniżej.


Marcela Leszczak i Misiek Koterski - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Marcela Leszczak i Misiek Koterski - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są już po ślubie?

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są już po ślubie?

Marcela Leszczak i Michał Koterski chwala sie ciązowym brzuszkiem

Marcela Leszczak i Michał Koterski chwala sie ciązowym brzuszkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×