Marcela Leszczak szczerze o powrocie do Miśka Koterskiego. Nie każdy miałby odwagę wyjawić taką tajemnicę [WIDEO]

Marcela Leszczak, Misiek Koterski

Marcela Leszczak, Misiek Koterski

Marcela Leszczak opowiedziała nam o powrocie do Miśka Koterskiego. Czy znów zamieszkali razem? Przy okazji zdradziła tajemnicę. 

Marcela Leszczak lata temu zadebiutowała w Top Model. Kolejną falę popularności przyniósł jej związek z Miśkiem Koterskim. Relacja była pełna wzlotów i upadków. Niemniej jednak zakochani doczekali się dziecka: syna Fryderyka. Niestety w ubiegłym roku rodzice chłopca ogłosili rozstanie. Krótko po tym aktor związał się z 24-letnią aktorką, Dagmarą Bryzek. Nowy związek rozpadł się jednak szybciej niż przewidywały media, a Misiek powrócił do swojej wieloletniej partnerki, choć początkowo obydwoje to ukrywali.

Nie chcieliśmy do tej pory o tym mówić, bo lepiej robić wszystko w ciszy. Michał też tego doświadczył i wie, że lepiej zachować jakąś część siebie dla samego siebie. My naprawdę spędziliśmy cudowny ostatni miesiąc i ani razu nie podzieliłam się tym w social mediach – Leszczak mówiła w listopadzie 2021 r.

Reporterka Jastrząb Post zapytała miłość Koterskiego o tym, jak obecnie wygląda ich życie. Nasza rozmówczyni szczerze odpowiedziała na pytania.

Marcela Leszczak o powrocie do Miśka Koterskiego

Modelka postanowiła nie trzymać w tajemnicy tego, że chodzi z partnerem na terapię.

Swój do swego ciągnie to na pewno. Ale teraz nie mówimy o tym dużo, jak najmniej wrzucamy do social mediów. Po prostu pracujemy nad tym. Nie ukrywam, że chodzimy na terapię dla par, bo w tych czasach i w środowisku w jakim żyjemy i z racji zawodu jaki Michał wykonuje, nasze drogi bardzo często się rozchodzą, bo Michała dużo nie ma w domu. Jest ktoś kto nam pomaga przegadywać różne tematy i bardzo postawiliśmy oboje na ten związek.

Czy Marcela i Misiek mieszkają razem? Niestety padła dość enigmatyczna odpowiedź, której znaczenia nawet nie będziemy próbowali rozszyfrować.

Mamy dwa domy i mieszkamy razem – odpowiedziała dyplomatycznie Marcela.

Trzymamy kciuki za ich związek.


Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak, Michał Koterski. See Bloggers

Marcela Leszczak, Michał Koterski. See Bloggers

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×