Mandaryna szczerze o swoich dorosłych dzieciach. „Będę szaloną babcią”. Nie trzeba było jej ciągnąć za język, bo sama wszystko wygadała

Mandaryna, Fabienne i Xavier

Mandaryna, Fabienne i Xavier

Mandaryna otworzyła się przed Jastrząb Post. Opowiedziała o byciu babcią. Ma już za sobą rozmowy z dziećmi na intymne tematy.

Mandaryna weszła do show-biznesu jako choreografka i tancerka w zespole Ich Troje. Poznała tam przyszłego męża, Michała Wiśniewskiego. Para doczekała się dwojga dzieci: Xaviera Fabienne. Mają oni dziś odpowiednio po 20 i 19 lat. Związek małżeńskich Mandaryny i Michała nie przetrwał próby czasu. Para wzięła rozwód w 2006 roku.

W ostatnich miesiącach media raz po raz relacjonują kolejne historie związane z jej dziećmi. Xavier jest w szczęśliwym związku i towarzyszy tacie na scenie, a Fabienne nie zostaje w tyle. Regularnie pojawia się u boku rodziców w mediach. Przed kilkoma dniami pojawiła się wraz z ojcem w Pytaniu na śniadaniePomaga mu również w rozwijaniu zasięgów na Tik-Toku.

Reporterka Jastrząb Post podczas ostatniego spotkania zadała Mandarynie kilka pytań.

Mandaryna o intymnych rozmowach i byciu babcią

Marta opowiedziała nam o tym, że ze swoimi dziećmi nie ma tematów tabu i rozmawia z nimi nawet na te najbardziej intymne. Dodała, że są to „naprawdę mądre dzieciaki”, dzięki czemu tworzą „dobrą i otwartą relację”.

W naszym przypadku to nie ma znaczenia, jaki to jest temat. Rozmawiamy ze sobą szczerze, otwarcie, na tyle na ile mamy ochotę. Nikt nikogo nie ocenia, nikt się na nikogo nie denerwuje. To jest dla nas wspaniałe. Mam dorosłe dzieci z którymi naprawdę bardzo dużo dyskutuję, rozmawiam i oni udzielają mi wielu fantastycznych rad, bo to są naprawdę mądre dzieciaki. Prowadzimy dużo rozmów ale nie takich na siłę, tylko takich po prostu. Myślę, że to jest też sposób żeby mieć dobrą i otwartą relację.

Następnie zdradziła, że jeśli zostanie babcią, będzie sobie pozwalała na odrobinę szaleństwa.

Nie myślałam o tym. Pewnie kiedyś to nastąpi, ale zobaczymy. Na razie nie sięgam tam w swoich myślach. Jest szansa, że będę szaloną babcią, ale na razie nie mówmy o tym.

Co wy na to?


Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna. DDTVN

Mandaryna. DDTVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  2 stycznia 2023 r mandaryna była gościem w radio złote przeboje i udzieliła wywiadu jedno mnie zaintrygowało gdy opowiadała o dzieciach ….może to nic takiego Ale mnie zirytowalo jak nazwała swoją córkę Fabka najpierw dała jej na imię jakieś wymyślone imię A teraz je sama podejrzewam z trudem wymawia to je skraca ….Ale jak nie gustownie nie wyobrażam sobie że daje mojej córce na imię Longina.bo tak ma na imię moja corka.a teraz zwracała bym się do niej w śmieszny sposób na przykład lonia..

 • Gość pisze:

  Mandaryna jest the best. Obyscie wiecej pisali o niej.

 • Sylwia pisze:

  Ja spedzam Sylwestra przed tv i w tym roku czekam panią Mandarynę. Mam nadzieję, że ją pokażą.

 • Gość pisze:

  Mogłaby dać czadu na Sylwestrze. Byłaby to wielka niespodzianka. Mandaryna, jestes bardzo fajną gwiazdą. Obecne influenserki wypadaja blado przy pani urodzie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×