Mandaryna o imprezach z nastoletnią córką: „Uwielbiam się z nią bawić”. A co na to Fabienne?

Mandaryna o imprezach z córką

Mandaryna o imprezach z córką

Mandaryna na otwarciu klubu LGBT La Pose pojawiła się w towarzystwie córki. Zdradziła nam, czy prywatnie zdarza się jej wychodzić na imprezy z Fabienne i Xavierem. Ona to uwielbia, ale co na to jej dzieci?

Mandaryna doczekała się dwojga dzieci. Razem z Michałem Wiśniewskim ma syna i córkę. Xavier i Fabienne od lat wychowują się na świeczniku, ale nie korzystają z popularności swoich rodziców, samodzielnie pracując na własne nazwisko. Xavier znalazł pracę w zespole Ich Troje, gdzie zajmuje się kwestiami organizacyjnymi i całą logistyką dotyczącą koncertów, z kolei Fabienne rozwija swoją taneczną pasję.

Miłość do parkietu wyssała z mlekiem matki, która jest uznaną tancerką. Zanim Mandaryna zaczęła nagrywać swoje przeboje, odpowiadała za choreografie podczas najróżniejszych występów. To właśnie w pracy narodziło się uczucie między nią a Michałem, z którym rozwiodła się w 2006 roku.

Marta ma świetny kontakt z dziećmi. Już kilkakrotnie gościli razem w programach telewizyjnych i na salonach. Ostatnio razem z Fabienne pojawiła się na otwarciu nowego klubu LGBT w centrum Warszawy – La Pose. Z nastoletnią pociechą ma świetny kontakt, a najlepszym tego dowodem są identyczne tatuaże, jakie razem zrobiły kilka dni temu. A jak jest w kwestii wspólnych wyjść na imprezy?

Mandaryna o imprezach z córką

Mandaryna zdradziła reporterce Jastrząb Post, że uwielbia spędzać czas z dziećmi. Chętnie wychodzi z nimi do klubów, a co najważniejsze – Fabienne i Xavier nie mają nic przeciwko temu, co wśród nastolatków nie jest tak oczywiste:

Ja z Fabką uwielbiam się bawić. Mamy podobne dusze, mimo że ja jestem mamą, a ona córką. Fajnie. Cieszę się, że czasem mogę ją gdzieś wyciągnąć, i że nie protestuje, i że ze mną gdzieś wychodzi. To jest bardzo miłe.

Wokalistka przyznaje, że uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi:

Ja uwielbiam się z nimi bawić. I w domu, i gdzieś na mieście. Lubimy razem wyjeżdżać i spędzać czas. Cieszę się, że już na tyle dorośli, że możemy wszystko razem robić.

Jesteście fanami Mandaryny?


Mandaryna i Fabienne zrobiły sobie tatuaże

Mandaryna i Fabienne zrobiły sobie tatuaże

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Komentarze

 • Gośćgosc pisze:

  Moze nie maja swojego towarzystwa dlatego chodza z mamusia

 • taki jestem pisze:

  dla mnie każdy tatuaż dyskwalifikuje kobietę

 • Gość11 pisze:

  Takie zachowanie podchodzi pod molestowanie nieletniej. Powinna się tym zająć prokuratura.

  • Gość pisze:

   Ona jest pełnoletnia. W tym roku zdaje maturę. Nie popieram tatuaży, ale to chyba dobrze, że tak dobry kontakt ma z rodzicielką, nie uważasz?

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia fajni ludzie serio całe źycie na to czekac ale mnie by było wstyd zabrac syna córke na impre ale 1 raz tylko mogą poczuc się równi na swojej 18 piwa kebabu chipenów streeptów ile dadzą rade potem juź zabawa za swoje i to tyle

 • Gość pisze:

  Pusto w głowach imiona śmieszne może by tak coś poczytalny co

  • Gość pisze:

   Ty jesteś pustak, pisząc coś takiego dajesz o sobie przykładne zdanie, co mamusia i tatuś Ciebie nie kochali 😢😢😢

  • Kasia pisze:

   Ty jesteś pustak, pisząc coś takiego odnoszę wrażenie że mamusia i tatuś nie kochaliiiiii 😢😢😢

 • Gość Babcia pisze:

  Ładne dziewczyny i wspaniały kontakt między nimi.

  • Gość pisze:

   Popieram. Córka Wiśniewskiemu się udała i to bardzo. Wydaje się, że Marta fajnie wychowała dzieci. Normalne i zero zmanierowania. Tak trzymać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×