Dzieci Mandaryny mają chrapkę na show-biznes? Po jej wypowiedzi wszystko jest już jasne [WIDEO]

Mandaryna dzieci

Mandaryna o planach swoich dzieci. Czy Xavier i Fabienne chcą zostać gwiazdami? Czy ciągnie ich do świata mediów? Zobacz, co gwiazda powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. W przypadku dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego to przysłowie jest w 100% trafne. Fabienne i Xavier, podobnie jak ich znani rodzice, mają niesamowite poczucie rytmu, świetnie tańczą i robią furorę na scenie. Nie zapominają jednak o nauce, która jest dla niej priorytetem. Poprzedni rok szkolny zakończyli z dyplomami za wybitne osiągnięcia edukacyjne, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie.

Dzieci Mandaryny nie korzystają z popularności, jaką zapewnili im znani rodzice. Czy to oznacza, że nie ciągnie ich do show-biznesu?

Oni czasem gdzieś się pojawiają, jeśli tylko chcą. Ale ja nie będę ich kształtować w żadnym kierunku. Nie będę ich popychać, żeby byli jedną i drugą nogą w show-biznesie – powiedziała Mandaryna w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Miłość kwitnie! Mandaryna w objęciach ukochanego na wakacjach! Są też dzieci!

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna wie, że w życiu Xaviera i Fabienne ogromną rolę odgrywa taniec. I to właśnie na tej płaszczyźnie najbardziej chcą się spełniać:

Oni kochają tańczyć, robią to fantastycznie i jeśli show-biznes będzie im do czegoś potrzebny, to się pewnie w nim pojawią. Ja będę na pewno trzymać kciuki. Są fantastycznymi dziećmi, świetnie uczącymi się – skwitowała gwiazda przed naszą kamerą.

Jak myślicie, czy za kilka lat zobaczymy ich np. w Tańcu z Gwiazdami?

Zobacz: Mandaryna ostro skomentowała kolejny rozwód Michała Wiśniewskiego! Współczuje Dominice?


Xavier i Fabienne Wiśniewscy w sesji dla Gali

Xavier i Fabienne Wiśniewscy w sesji dla Gali

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×