Mandaryna i jej syn mają taką samą dietę. Wyeliminowali tylko jeden produkt. Efekty są imponujące

Mandaryna

Mandaryna

Marta Wiśniewska od zawsze może się pochwalić smukłą talią i zgrabnym ciałem. Okazuje się, że z diety wyeliminowała tylko jeden produkt. Możecie się zdziwić! Xavier też poszedł w ślady swojej mamy.

Marta Wiśniewska w show-biznesie obecna jest od wielu lat. Najgłośniej o tancerce zrobiło się w momencie, gdy zaczęła się spotykać z Michałem Wiśniewskim. Szybko wzięła ślub z liderem Ich Troje, z którym doczekała się dwójki dzieci. Owocem ich związku są: 19-letni już Xavier i jego rok młodsza siostra Fabienne. Niestety ich relacja nie przetrwałą próby czasu i po kilku latach doszło do rozwodu. Chociaż tuż po rozstaniu kontakty byłych małżonków nie układały się najlepiej, to po pewnym czasie doszli do porozumienia i zgodnie dzielili się opieką na dziećmi. Od niedawna ponownie razem pracują, a Mandaryna została choreografem koncertowym Ich Troje.

Marta jest uznaną w branży tancerką i choreografką. Prowadzi też własne szkoły tańca i na stałe znalazła swoje miejsce w branży. Bardzo często jest zapraszana do różnych projektów i chętnie bierze udział w głośnych akcjach społecznych. Propaguje też zdrowy styl życia. Czego unika w diecie?

Marta Wiśniewska o swojej diecie. Czego unika?

Marta Wiśniewska od zawsze zachwyca idealną wręcz figurą. Tancerka nigdy nie miała problemów z nadprogramowymi kilogramami. Po każdej ciąży błyskawicznie wracała do dawnej sylwetki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post była żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak wygląda jej dieta. Okazało się, że razem z Xavierem wyeliminowali z diety jedynie mięso:

Ja i Xavier nie jemy mięsa w 100 %. Fabka czasem przymyka oko.

Czym zastępują produkty zwierzęce?

Kombinujemy jak się tylko da. Jemy kasze, jemy różne strączki, jemy dużo warzyw.  I tyle, zastępujemy co się uda. Ja nie jestem mistrzem gotowania, ale staram się.

Jesteście wegetarianami?


Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Mandaryna jest w ciąży?

Mandaryna jest w ciąży?

Mandaryna salon

Mandaryna salon

Komentarze

 • Alfons pisze:

  Wegetarianizm, Weganizm? Jeszcze co? Bo ona,on nie pracują fizycznie.Wyobraźmy sobie murarza i jego pomocnika są weganami,i dupa blada bo nie ma siły?A ona nadal pusta i próżna.

 • Gość12 pisze:

  Ona wyglada jak 15 lat temu. TAki świeży dziewczęcy look jak u Britney. Jak lalka Barbie! Więcej Mandaryny prosimy!

 • Adas pisze:

  Mandaryna to prawdziwa hotówa. W dodatku kulturalna i o nikim nie wypowiedziała się źle. Doda to przy niej mały pikuś.

 • Gracjela pisze:

  Mandaryna jest bardzo ładną kobietą. Lubię słuchać jej wypowiedzi. Kocham jej utwory sprzed lat. Super, że o niej piszecie, można się czegoś w końcu dowiedzieć. Jak słucham jej tanecznych kawałków, to nogi same rwą się do tańca. Ostatnio jak z koleżanką podczas sylwestra włączyliśmy telewizor i zobaczyłyśmy Mandarynę, to skakałyśmy jak głupie z radości, ciesząc się, że Mandaryna występuje w telewizji. Super uczucie się rozerwać przy tanecznym kawałku – co najmniej jakbym bawiła się do przebojów Abby – tak się wytańczyłyśmy! Mam do niej sentyment i cała moja rodzina, z którą jeździłam na koncerty lata temu..

 • Rafaello pisze:

  Mandaryna to królowa muzyki dance w Polsce. Najseksowniej wygląda w długich włosach w takim Barbie look. Każdy miał płyty (pirackie lub oryginalne) i dzwonki polifoniczne z jej hitami. Nawet w kiosku natchnąłem się na podróbkę jej płyty w pewnym czasopiśmie… Dziewczyny w liceum ubierały się w Orsayu w krótkie spodenki, bo chciały tak wyglądać jak ona. Na każdej dyskotece grali Mandarynę! Czy chcecie, czy nie: jej piosenki były na listach przebojów w Europie, obok Groove Coverage, Danzela, czy Kate Ryan, których zresztą prześcignęła w listach przebojów. W dodatku śpiewała po angielsku i jako jedna z pierwszych polskich wokalistek prezentowała taniec a’la Britney Spears (czyli piosenki po angielsku i soczyście seksowny taniec). Kontrakt międzynarodowy, mimo złej passy swego czasu, miał być podpisany, paradoksalnie miała większy rozgłos, ale ludzki hejt wobec tej kobiety (tak się wtedy tego nie określało) zrobił swoje. Do tego wpływowi ludzie ze świata muzyki do tego nie dopuścili. Teraz niech sobie będzie ta Mandaryna i niech jakiś dyskotekowy banger taneczny zapoda, bo było Every Night, tyle lat i ciągle nuda… Cieszmy się z sukcesów Polaków, nie podcinajmy innym skrzydeł. Niech robią to co lubią, a Wy nie musicie tego słuchać. Ja tam słucham, bo lubię Mandarynkę i kto mi to zabroni?
  Mało jest wokalistek pop. Nie czepiaj się Mandaryny, w dzisiejszych czasach sam się możesz zamknąć w studiu i nagrać płytę i odnieść sukces. Zrób tylko hita i daj spokój Mandarynie, Polaku!

 • Gośćgosc3 pisze:

  Potwierdzam👍👍

 • Gość pisze:

  Mandaryna to jest jedną z najładniejszych żon Wiśniewskiegop

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×