Mama Sandry Kubickiej o jej ukochanych. Zdradziła, którego z nich lubiła najbardziej. Baron chyba nie będzie zadowolony [WIDEO]

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka już dwa razy była zaręczona. Aktualnie modelka spotyka się z Baronem. Jej mama zdradziła nam, co myśli na temat chłopaków córki. Którego z nich lubiła najbardziej?

Sandra Kubicka to modelka, o której kilka lat temu zrobiło się w Polsce bardzo głośno. Będąc małą dziewczynką, wyjechała ze swoją mamą do USA, gdzie spędziła kolejnych kilkanaście lat. Jako nastolatka rozpoczęła karierę i zaczęła podbijać tamtejszy show-biznes. W Polsce zyskała sporą grupę fanów w momencie gdy pojawiła się w Tańcu z gwiazdami. Od tamtej pory jej poczynania zawodowe i prywatne są skrzętnie śledzone przez internautów, portale plotkarskie i tabloidy.

Jej kariera nabrała zawrotnego tempa, jednak pomimo młodego wieku przeżyła kilka miłosnych zawodów. Kilka lat temu spotykała się z francuskim DJ-em Cedrickem Gervaisem. Para była zaręczona i rozstała się po 5 latach ze względu na zdradę mężczyzny. Później w życiu modelki pojawił się Kaio, z którym również planowała ślub. To właśnie po rozstaniu z nim postanowiła opuścić Stany Zjednoczone i rozpocząć życie na nowo w Polsce.

Mama Sandry Kubickiej zdradza, którego chłopaka córki lubiła najbardziej

Sandra od kilku miesięcy znowu jest szczęśliwa. Tym razem udało jej się stworzyć pełną miłości relację z Baronem. Na samym początku muzyk i modelka trzymali się z dala od blasku fleszy. Gdy już byli całkowicie pewni swoich uczuć, poinformowali, że są parą, a ostatnio zadebiutowali razem na salonach. Na temat byłych chłopaków swojej córki wypowiedziała się w rozmowie z reporterką Jastrząb Post mama Sandry. Zdradziła przed naszą kamerą, którego z nich lubiła najbardziej:

Lubiłam Kaio. Wciąż go lubię. Kaio jest jako tako rodzinny. Zawsze miał do mnie szacunek, ładnie się odzywał, zawsze mnie ładnie traktował.

Jakie ma zdanie o Baronie, z którym Sandra spotyka się aktualnie?

Myślę, że Baron też jest ciepłą osobą. Na tyle, co się poznaliśmy i spędziliśmy ze sobą czasu, to uważam, że jest bardzo ciepłą osobą, jest bardzo sympatyczny i mi się bardzo podoba, że on ją tak docenia. Wspiera ją i to jest bardzo fajne.

Jak podoba wam się mama Sandry?


Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Kaio Alves Goncalves, Sandra Kubicka - Róże Gali 2019

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves – JOY Influencer Roku 2019

Sandra Kubicka, Kaio Goncalves – JOY Influencer Roku 2019

Sandra Kubicka i Cedric Gervais

Sandra Kubicka i Cedric Gervais

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×