79-letnia mama Marcina Tyszki wyrasta na gwiazdę Instagrama! Pozuje jak modelka i publikuje genialne opisy do zdjęć! [WIDEO]

Marcin Tyszka o instagramie mamy

Marcin Tyszka o instagramie mamy

Marcin Tyszka o Instagramie swojej mamy

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą. Tak zdecydowanie jest w przypadku mamy Marcina Tyszki, która od pewnego czasu błyszczy na Instagramie. Jej konto stało się naprawdę popularne, a ona sama idealnie odnalazła się w świecie social mediów, udowadniając, że w przypadku „internetowego życia” wiek nie gra absolutnie żadnej woli. Może też liczyć na pomoc swojego syna, jednego z najpopularniejszych polskich fotografów na świecie!

W rozmowie z Jastrząb Post, Marcin zdradził jak wspiera mamę:

Robię zdjęcia mamie, jak gdzieś wyjeżdżamy, albo jesteśmy w miłym miejscu. Wybieram jej te zdjęcia najfajniejsze i ona sobie siedzi wieczorem coś wrzuca raz na jakiś czas. Jedyne, co musiałem powiedzieć mamie, to żeby nie wrzucała 10 zdjęć w tej samej sukience z przodu, z tyłu i z boku, bo tak chciała. Bo przecież koleżanki mogą zobaczyć, bo tu jest rozporek, tu jest szew. Powiedziałem jej, żeby nie wrzucała 5 takich samych zdjęć, więc już się powoli nauczyła, ale jest taka bardzo niepocieszona jak wyjeżdżam, bo nie robię jej nowych sesji i nie ma co wrzucać.

W jakim celu mama Marcina założyła konto na instagramie?

Mama ma świetnego fotografa. Ja wiem, że każdy by chciał mieć takiego fotografa. Mama założyła to konto, właściwie ja jej pomogłem, po to, żeby pokazywać jakieś zdjęcia z wakacji jak wyjeżdża, koleżankom. I nagle się okazało, że cała masa ludzi zaczęła ją oglądać no i teraz to ją bawi. Ona nie chce się pokazywać publicznie, zapraszają ją telewizje do wywiadów, a ona tego nie chce, bo jest bardzo nieśmiała. Ten Instagram to jest taki pomysł na opowiadanie rzeczywistości i tego co przeżywa. Chce pokazać, że nawet jak jesteś emerytką, to po prostu możesz fajnie, normalnie żyć.

Koniecznie musicie zajrzeć na instagram mamy Marcina!

Gwiazdy na premierze książki Zuzanny Bijoch: Ada Fijał, Michał Piróg, Marcin Tyszka, Julia Bijoch

42 letni Marcin Tyszka wytknął wiek najpiękniejszym gwiazdom TVN! Kinga Rusin natychmiast ruszyła z odsieczą!

Gwiazdy promują powracające „Top Model”: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg


Co mama Marcina Tyszki publikuje na Instagramie?

Co mama Marcina Tyszki publikuje na Instagramie?

Co mama Marcina Tyszki publikuje na Instagramie?

Co mama Marcina Tyszki publikuje na Instagramie?

Mama Marcina Tyszki

Mama Marcina Tyszki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×