Mama Karoliny Pisarek oceniła jak Roger odnajduje się w roli zięcia. Padła szczera ocena

Mama Karoliny Pisarek o swoim zięciu

Mama Karoliny Pisarek o swoim zięciu

Ewa Pisarek, matka Karoliny Pisarek, opowiedziała nam o swoim zięciu, Rogerze. Nie zamierzała przed nami nic ukrywać.

Karolina Pisarek zyskała sławę dzięki programowi Top ModelPopularność sprawiła, że młodą modelkę zaangażowano najpierw do Twoja twarz brzmi znajomo, a następnie do Tańca z gwiazdami, gdzie aktualnie możemy podziwiać jej talent.

25-latka świetnie radzi sobie też w życiu prywatnym. W czerwcu stanęła na ślubnym kobiercu z przedsiębiorcą Rogerem Sallą. Na przyjęciu zjawiła się cała plejada największych gwiazd show-biznesu.

Mąż bardzo wspiera swoją wybrankę. Tak też było, gdy kilkanaście dni temu jej stan mocno się pogorszył. Piękność została przetransportowana do szpitala na krótko po jednym z programów TzG.

Dużo osób się pyta co z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, jak i wczoraj na rezonansie kręgosłupa i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić… Walczymy każdego dnia, różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy… – raportował wtedy roztrzęsiony Roger.

Na szczęście stan jego partnerki już się poprawił, dzięki czemu znów może występować w show. Reporterka Jastrząb Post zapytała matkę Karoliny, Ewę Pisarek, jakim zięciem jest Roger. Co zdradziła nasza rozmówczyni?

Mama Karoliny Pisarek o swoim zięciu

Pani Ewa wręcz nie mogła się nachwalić Rogera.

Cudownym. Powiem szczerze, że nigdy w życiu nie przypuszczałam, że trafi nam się taki fajny chłopak w rodzinie.

Mama Karoliny dodała, że zawsze szanowała wybory córki:

Jako mama szanowałam jej wybory, bo nigdy nie wtrącam się w życie moich dzieci na takim poziomie uczuciowym, czy nawet jak chciały coś osiągnąć w życiu, to zawsze je wspierałam. Ja zawsze będę wspierać swoje dzieci, niezależnie od tego, czy to będzie dobre, czy złe, bo ja będę zawsze przy nich, ja nie jestem osobą, która mówi, że czegoś nie mogą, ja mogę tylko stać przy nich i je wspierać.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Karolina Pisarek, Roger Salla

Karolina Pisarek, Roger Salla

Karolina Pisarek w szpitalu

Karolina Pisarek w szpitalu

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Karolina Pisarek na rajskich wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×