Mama Karoliny Pisarek z przerażeniem o chorobie córki: „Bardzo to przeżyłam”. Publicznie namawia ją do rezygnacji z „TzG”

Mama Karoliny Pisarek

Mama Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek wróciła do Tańca z gwiazdami mimo problemów ze zdrowiem. Mama modelki nie ukrywa, że przeżyła horror, gdy jej córka walczyła o powrót do formy. Kobieta ma bardzo jasno sprecyzowane zdanie na temat dalszego udziału córki w show Polsatu.

Karolina Pisarek nie tak wyobrażała sobie przygodę z Tańcem z gwiazdami. Modelka planowała pokazywać dopracowane w każdym detalu występy. Niestety tuż przed drugim odcinkiem, zamiast na salę treningową, trafiła na SOR. W szpitalu spędziła prawie tydzień, a przygotowania do odcinka pozostawiła na ostatnią chwilę. Dosłownie kilka godzin przed emisją ułożyła choreografię, która nie porwała jurorów. Iwona Pavlović przyznała jej najniższą możliwą notę, czyli tylko 1 punkt.

Pisarek relacjonowała w sieci na bieżąco, co się z nią dzieje. Gwiazda walczyła z uporczywym bólem głowy. Przeszła szereg badań, a informacje przekazywane do mediów nie były optymistyczne. Ostatecznie okazało się, że celebrytka ma powiększoną przysadkę mózgową z torbielą.

Teraz głos w sprawie stanu zdrowia Karoliny zabrała jej mama – Ewa.

Mama Karoliny Pisarek o chorobie i stanie zdrowia córki

Seniorka nie ukrywa, że czas, który jej córka spędziła w szpitalu, był dla niej jednym z najgorszych przeżyć. Jak zareagowała na wiadomość o problemach zdrowotnych Karoliny? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post:

Nikomu tego nie życzę. Bardzo to przeżyłam. To były najgorsze chwile w moim życiu, bo nigdy czegoś takiego nie zaznałam, żeby dowiedzieć się o czymś takim z dnia na dzień. Widziałam ją dwa dni wcześniej, a nagle dowiaduje się, że ona jest w takim stanie, i że tak naprawdę nie wiemy, co jej jest, a jak się nie wie co jest, to jest najgorsze w życiu.

Czy Pisarek powinna zrezygnować z dalszego udziału w Tańcu z gwiazdami? W tej kwestii jej mama ma bardzo konkretne zdanie:

Ona tego nie zrobi. Chociaż powinna, bo nie wiemy jak się wszystko potoczy. Myślę, że po „Tańcu z Gwiazdami” trochę będzie musiała sfolgować. Ale cieszę się, że już jest lepiej.

Cała rozmowa poniżej.


Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13., odc. 3

Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13., odc. 3

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Karolina Pisarek Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Karolina Pisarek - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×