Szukaj

Malwina Wędzikowska pierwszy raz o relacjach z Anią Wendzikowską. Nigdy nie mówiła o niej w ten sposób! [WIDEO]

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska o relacjach z Anną Wendzikowską

Malwina Wędzikowska opowiedziała o relacji, która łączy ją z Anną Wendzikowską. Jak się dogadują? Za co podziwia swoją kuzynkę? Po raz pierwszy opowiedziała o niej aż tyle! Zobaczcie wideo.

Nie każdy wie, że Ania Wendzikowska i Malwina Wędzikowska są spokrewnione. Ich dziadkowie byli rodzonymi braćmi, nic więc dziwnego, że obie panie w tak świetny spsób odnalazały się w show-biznesie i zdaniem niektórych – są do siebie podobne. Prywatnie jednak ich życie wygląda nieco inaczej- Ania jest mamą dwóch uroczych córeczek- Kornelii i Antoniny, a Malwina wciąż nie zdecydowała się na to, aby zostać mamą. Czy Ania może liczyć na pomoc swojej kuzynki w opiece nad córeczkami?

Nie wiem czy Ania byłaby tak odważna. Ania jest matką na pełen etat i to w jaki sposób ona ogarnia swój kalendarz jest dla mnie absolutnie fenomenalny, nieosiągalny nawet w marzeniach. Jest bardzo pracowitą kobietą, bardzo profesjonalnie podchodzi o swojego zawodu, jest perfekcyjną matką i prowadzi perfekcyjny instagram. Więc naprawdę ja i ona jesteśmy bardzo daleko od siebie i myślę, że powierzenie mi jej córek skończyłoby się tym, że zeszłyby one na złą drogę.

Jak wyglądają ich relacje na co dzień?

Są takie momenty kiedy jesteśmy bliżej. Są takie momenty, kiedy każda ma swoje życie i swoją prywatność i intymność i jesteśmy wtedy w swoich prywatnych życiach, natomiast mogę powiedzieć, że możemy na siebie liczyć zawsze.

A Wy którą z nich wolicie? Anie czy Malwinę?


Malwina Wędzikowska na wiosennej ramówce TVN 2019

Malwina Wędzikowska na wiosennej ramówce TVN 2019

Malwina Wędzikowska w skórzanej kurtce

Malwina Wędzikowska w skórzanej kurtce

Malwina Wędzikowska - Guess 2018

Malwina Wędzikowska - Guess 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×