Stylistka „TzG” nie wróży Oliwii Bieniuk wygranej. Wskazuje lepszych, a córkę Przybylskiej wysyła do innego show

Oliwia Bieniuk, Malwina Wędzikowska

Oliwia Bieniuk, Malwina Wędzikowska

Oliwia Bieniuk odpadnie dziś z Tańca z gwiazdami? Gdyby o wynikach decydowała Malwina Wędzikowska, to córka Ani Przybylskiej pożegnałaby się z finałem. Tylko nam tłumaczy dlaczego, i w jakim innym show Polsatu widzi dla niej szansę.

Taniec z gwiazdami wchodzi w decydującą fazę. Już dziś poznamy uczestników, którzy awansują do wielkiego finału show. O tym, kto zawalczy o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych zdecydują widzowie. Szanse na sukces mają Oliwia Bieniuk, Kajra i Piotr Mróz, który przed pierwszym odcinkiem nazywany był przed bukmacherów „najsłabszym ogniwem 12. edycji”.

Malwina Wędzikowska uważa, że Oliwia Bieniuk odpadnie z Tańca z gwiazdami

Gdyby o wynikach programu decydowała stylistka Tańca z gwiazdami, to Oliwia pożegnałaby się z show już na tym etapie. Malwina Wędziekowska otwarcie mówi, że córka Ani Przybylskiej wyrobiła 100 procent normy w popularnym widowisku i osiągnęła znacznie więcej, niż powinna. Nie ukrywa przy tym swojego podziwu dla umiejętności wschodzącej gwiazdy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała:

Ja mam ogromny sentyment do Oliwki. Jest przeurocza, a ma też taki zadzior jaki ja lubię. Coś jest sztampą, a Oliwia jest gdzieś obok i ja bardzo to lubię. Mam nadzieję, że ona odkryje swoją kobiecość. Bo w programie ją odkryła. Ale mam nadzieję, że wszyscy dadzą jej święty spokój i będzie mogła po prostu być sobą. Oliwia jest najlepsza wtedy, kiedy wyłączają się wszystkie kamery, bo jest wtedy taka crazy, po prostu wspaniała.

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Wędzikowska stawia na inne gwiazdy. Oto jej faworyci:

Tutaj muszę być uczciwa. Uważam, że na miarę Kryształowej Kuli zasługują Kajra i Piotr Mróz. Kajra też świetnie tańczy.

Kreatorka trendów widzi Oliwię w innym show Polsatu:

Oliwka myślę, że będzie miała czas wystartować w innym projekcie. Może Ninja Warrior.

Podzielacie zdanie Malwiny?


Malwina Wędzikowska na pokazie Rodrigo De La Garza

Malwina Wędzikowska na pokazie Rodrigo De La Garza

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Komentarze

 • Olka pisze:

  Oj Gosciu marsz do szkoly Innych krytykujesz a sam masz problem z pisownia

 • Gość pisze:

  Ale wy żałośni jestescie

 • GośćE-a pisze:

  Do szkoły,a nie.gwiazdorzyć! Trzeba mieć poukładane w głowie a nie tylko pokazywać tyłek ! Tatuś.- żałosna katykatura człowieka, podejrzany typek,dziecirób!

 • Gość pisze:

  Gdyby Anna żyła trzymałaby dzieci z dala od kamer i szumu medialnego natomiast Jarosław ojciec Oliwii no cóż może jednak przemilcze.

  • Gość pisze:

   To samo myslałam, że matka by tak nie pozwoliła. Najpierw niech skonczy szkołe.

  • Gościówa pisze:

   Dziewczyna ma już 18 lat i nawet gdyby jej matka żyła to nie mogłaby jej zabronić występować w programach. Sama nie lubiła szumu medialnego wokół swojej rodziny, ale nie zabroniła by swojej pełnoletniej córce samej o sobie decydować.

  • GośćLiliana pisze:

   Po pierwsze jest dorosla skonczyla 19 l i ma prawo decydowac o sobie Liczy sie ze zdaniem ojca i to jest istotne Prosze wziac pod uwage ilez to mamy znanych i slawnych ktorzy w bizie zrobiili. kariere co nie znaczy ze dziewczyna nie ma sie uczyc. Jej przyszlosc jej zycie a od porad ma bliskich wiec da rade bo jest ambitna

 • Gość pisze:

  Taki lajf jaka kreatorka po warrior takie zdanie ale jęźyk i szorty ładne ha ha juź wygrała a co dalej czas pokaźe ma czas nie szukaj biznesmena tylko zera źebys nie musiała podłogi szorować i to tyle

 • Gość pisze:

  Żadna z niej gwiazda. To że jest córka znanych rodziców nie znaczy że i ona będzie taka zdolna

  • Gość pisze:

   Dajcie już spokój tej dziewczynie, wygra nie wygra, te ciągłe porównania, dywagacje, to jest już chore. Dla mnie już wygrała, brawo Oliwia!

  • Gość pisze:

   No i co z tego wynika, każdy ma swoich rodziców i tak jest cierpliwa. Naprawdę mozna wpaść w kompleksy. Oliwia bądź sobą nie daj się.

  • Gość pisze:

   Znana to była Przybylska – Bieniuk wylansowal się przy niej .. Myslal że po jej śmierci zrobi karierę bedzie żył jak król a tu okazało się jaki z niego ladaco…teraz pcha dzieci gdzie się da żeby kasa była na drogie wyjazdy ciuchy i pannice

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×