Małgorzata Tomaszewska drży o swojego synka. Chłopiec jest narażony na duże niebezpieczeństwo. Co się dzieje? [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska od ponad 5 lat karierę w show-biznesie łączy z opieką i wychowaniem synka. Gwiazda ze względu na pracę ma obawy o Enzo. Dlaczego?

Małgorzata Tomaszewska od lat jest jedną z największych gwiazd TVP. Od najmłodszych lat sama wychowywała się w blasku fleszy. Ojciec gwiazdy był znanym bramkarzem i reprezentantem Polski w piłce nożnej. Ona sama również próbowała swoich sił w sporcie, ale ostatecznie wybrała karierę przed kamerami. W zawodzie spełnia się doskonale i nie może liczyć na brak zawodowych propozycji. Wiadomo, że poza Pytaniem na śniadanie pojawi się także w dwóch odsłonach programu The Voice.

Od kilku lat bardzo napięty zawodowy grafik łączy z wychowaniem dziecka. Z drugiego małżeństwa doczekała się synka Enzo. Chłopiec jest dla niej całym światem, a na Instagramie, który prowadzi, kilka razy pokazała zdjęcia małego przystojniaka. Okazuje się, że prezenterka ze względu na swoją pracę drży o syna.

Małgorzata Tomaszewska przez show-biznes boi się o syna

Małgorzata Tomaszewska po rozwodzie z mężem sama wychowuje chłopca i stara się poświęcać mu każdą wolną chwilę. Maluch ma dopiero 5 lat, a jego mama już boi się o to, co będzie w przyszłości. Przez show-biznes boi się, że syn będzie czytał przykre komentarze w sieci, które mogą go zaboleć. Sama, będąc nastolatką, przechodziła przez to samo. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Pamiętam, że bardzo trudne były dla mnie komentarze, jak byłam małym dzieckiem, kiedy czytałam o moim tacie. Chociaż wtedy jeszcze internet nie był tak hejterski, może później, jak byłam nastolatką. Mam wrażenie, że czytać o sobie, to jakoś się otrzepiesz i idziesz dalej, natomiast czytać o kimś bliskim, to jest bardzo bolesne.

Prezenterka ma obawy co będzie, gdy jej syn zacznie czytać komentarze na jej temat:

Boję się bardzo tego, co będzie, kiedy mój syn dorośnie, już będzie potrafił czytać i będzie czytał wszystkie rzeczy. Niestety – mamy te tendencję, że wyłaniamy z tych pozytywnych rzeczy te negatywne i to te najbardziej zostają w pamięci. Trzymam kciuki za to, żeby był silny, nie brał tego wszystkiego do siebie. A jak będzie? Zobaczymy. Niestety nie pytałam go o zdanie. Nie mogłam go uchronić przed tym, jest moim synem i od tego nie ucieknie, a ja pracuję, gdzie pracuje. Niejako ten show-biznes będzie obecny w życiu naszych rodzin.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska - VIP Cross 2021

Małgorzata Tomaszewska - VIP Cross 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×