Małgorzata Tomaszewska o samobójstwie Krzysztofa z programu „Rolnik szuka żony”. TVP uczci jego pamięć? [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska o samobójstwie Krzysztofa z programu

Małgorzata Tomaszewska o samobójstwie Krzysztofa z programu "Rolnik szuka żony"

Małgorzata Tomaszewska wypowiedziała się ws. samobójstwa Krzysztofa z Rolnik szuka żony. Zapytaliśmy ją, czy TVP upamiętni zmarłego.

Krzysztof Pachucki był uczestnikiem 8. edycji programu Rolnik szuka żony. Mężczyzna poznał w show Bogusię, którą poślubił. Niestety mężczyzna zmagał się z chorobą psychiczną. Choć mógł liczyć na wsparcie żony, jego schorzenie dało o sobie znać i popchnęło go do najgorszego. Ulubieniec widzów odebrał sobie życie we własnym gospodarstwie.

Reporterka Jastrząb Post zapytała o tę tragedię Małgorzatę Tomaszewską.

Małgorzata Tomaszewska o śmierci Krzysztofa z Rolnika

Dziennikarka przyznała, że wieść o śmierci uczestnika show TVP bardzo nią wstrząsnęła.

To jest okropnie smutna informacja kiedy kogoś znasz z ekranu, bo nie osobiście akurat w moim przypadku i dowiadujesz się, że taka osoba odchodzi. Nie ma innej reakcji, tylko po prostu smutek.

Zapytaliśmy ją też o to, czy Telewizja Polska zamierza w jakiś sposób uczcić pamięć o zmarłym mężczyźnie. Tomaszewska odpowiedziała, że musi o tym zdecydować produkcja programu, jego bliscy i rodzina. Zadeklarowała przy tym gotowość do wzięcia udział w inicjatywie dla uczczenia Krzysztofa, jeśli tylko rzeczywiście do takowej dojdzie.

Myślę, że o tym powinni zadecydować ci, którzy byli z nim w produkcji, którzy znali go blisko, rodzina. Na pewno nie my. My podziwialiśmy wszystkich uczestników w programie. Myślę, że to nie w naszej gestii jest decydowanie o takich rzeczach. Jeżeli będzie taka decyzja, to na pewno ja się do tego uczczenia pamięci dołożę.

Małgorzata odniosła się następnie do zachowania Marty Manowskiej, prowadzącej show, która podarowała wdowie po Krzysztofie, Bogusi, swój prywatny numer telefonu, gdyby ta potrzebowała jej wsparcia. Nie kryła, że jej postawa bardzo jej zaimponowała.

Marta wspaniale zachowuje się jako prowadząca i jako człowiek. Myślę, że dlatego świetnie odnajduje się w tej roli. Ona jest człowiekiem i ona o tym nie zapomina. W tym brutalnym świecie nasi koledzy często zapominają o tym, żeby być ludźmi. A ona tym człowiekiem jest i to jest piękne.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Krzysztof Pachucki nie żyje

Krzysztof Pachucki nie żyje

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Marta Manowska – TeleKamery 2022

Komentarze

 • Ela pisze:

  Niezbyt długo cieszył się swoim szczęściem. Dziwię się, że człowiek z ciężką depresją zgłosił się do takiego programu. Ludzie z depresją najczęściej unikają wszelkich kontaktów.

 • GośćXyz pisze:

  Żal człowieka, ale to po prostu niesmaczne czcić w Tv Jego samobójczą śmierć.Uczcijcie Jego pamięć milczeniem,a nie wywlekaniem na światło publiczne rodzinnej tragedii.Czy Rodzina i Zmarły życzyliby sobie tego ? Wątpię.Ta ” pomoc” celebrycka po to chyba jest, żeby poprawić swój wizerunek .
  Niech odpoczywa w SPOKOJU.

 • Gość pisze:

  A ona teraz sie robi na waszym portalu ekspertka od qszystkicego?

 • On pisze:

  To jak był chory to trzeba było go leczyc, A nie do programu brać. Dobrze ,że targnal się na swoje życie ,A nie na życie Bogusi

 • Gość pisze:

  Dlaczego trzeba uczcić? A co to za bohater?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×