Małgorzata Tomaszewska o rozwodzie Kasi Cichopek: „Nie ma dobrego czasu. Dostaje z tej i z tamtej strony”. Komentuje jej relację z Kurzajewskim

Małgorzata Tomaszewska, Kasia Cichopek

Małgorzata Tomaszewska, Kasia Cichopek

Małgorzata Tomaszewska o rozwodzie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Zdradziła, że jest pod wrażeniem postawy koleżanki z pracy, która przechodzi trudne chwile. O komentarz poprosiliśmy też Izabellę Krzan.

Kasia Cichopek z TVP związana jest od 22 lat, czyli od roku swojego debiutu w serialu M jak miłość. Przez dwie dekady dorobiła się imponującego grona fanów i uznania znajomych z pracy. Nie tak dawno pisaliśmy, że gwiazda może liczyć na wsparcie prezesa Jacka Kurskiego, który nie planuje zwalniać jej z pracy tylko ze względu na dwuznaczne wyznania jej męża, którego za język pociągnęła Aleksandra Kwaśniewska.

Aktorka w szczególnym czasie może liczyć również na wsparcie kolegów i koleżanek z Pytania na śniadanie. Jedną z takich osób jest Małgorzata Tomaszewska, która w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, że jest pod wrażeniem postawy, jaką prezentuje Cichopek.

Małgorzata Tomaszewska o wspieraniu Kasi Cichopek

Kasia musi mierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami ze strony fanów swojego męża. Przypomnijmy, że para w oświadczeniu, w którym poinformowała, że ich małżeństwo dobiegło końca, zobowiązała się nie komentować spraw prywatnych na forum. Cichopek – w przeciwieństwie do Hakiela – konsekwentnie trzyma się tej zasady, mimo licznych prowokacji i często krzywdzących ją publikacji.

Tomaszewska jest pod wrażeniem spokoju, jaki ma w sobie jej znajoma z planu śniadaniówki:

My Kasię bardzo wspieramy. Ja uważam, że Kasia jest wspaniałą kobietą i wspaniałą matką. Co jest bardzo ważne w tej całej sytuacji. Jest wspaniała i ma tak czyste serce, że dla mnie, to jest aż niesamowite, że może być człowiek, który dostaje z tej i z tamtej strony, i nadal mówi pokornie – ale ja będę spokojna, wszystko będzie dobrze. Ona jest po prostu wspaniałą kobietą – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Od czasu rozstania Kasia musi analizować każdy wpis i zachowanie, jakie przejawia w przestrzeni publicznej:

Kasia nie ma dobrego czasu w tej chwili, jeżeli chodzi o media. Jest cały czas na tapecie i to zawsze jest bolesne. Jaki by ten artykuł nie był, czego by nie zrobiła, to ona wie, że coś może być opisane. Na pewno jest to trudne, ale ona znosi to z ogromną godnością, pokorą i naprawdę jest fantastyczną dziewczyną.

Sporo ciepłych słów Tomaszewska przekazała także pod adresem Macieja Kurzajewskiego, który jako programowy partner Kasi, musi mierzyć się z licznymi insynuacjami na swój temat:

Maciej jest niesamowitym człowiekiem. On potrafi obrócić w żart każdą sytuację. Potrafi rozładować każdą sytuację. Trudno mi powiedzieć jak jest, kiedy prowadzą program, bo mnie tam nie ma, ale myślę, że jest podobnie. Potrafi rozładować każdy stres.

Cichopek w pracy może liczyć również na wsparcie Izy Krzan:

Ja Kasię bardzo wspieram. Marcina i Kasię znam od kilku lat. Jestem raczej osobą, która nie wchodzi w kontakty związkowe i relacje, uważam, że to jest prywatna sprawa każdego z nas. Sama przechodziłam różnego typu sytuacje i wolałam, aby nikt nie ingerował w to. Jeżeli ktokolwiek z nich by kiedykolwiek się do mnie zwrócił i chciał się wygadać to jestem, ale raczej stronię od komentarzy, bo uważam, że jest to ich prywatna sprawa.

Kibicujecie Kasi w trudnych chwilach?


Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Komentarze

 • Marika pisze:

  Nazwijmy to po imieniu -panienka dała dupy na boku – nie pierwsza nie ostatnia.

 • Gośćmaniek pisze:

  Uściślijmy. Ona nie dostaje za rozwód. To rzeczywiście jej sprawa. Ona dostaje za kolejne granie.

 • GośćEla pisze:

  nieszczeslwa Cichopek o katastrofa hahaha

 • Matks pisze:

  Znalazl swoj swojego.Jedem wart drugiego.

 • Gosc pisze:

  Swieta prawda!!! Widzialam Cichopek bez makijazu . nic ciekawego

 • Gość pisze:

  Brawo dla pani Małgosi Tomaszewskiej. Ma prawo a właściwie obowiązek bronić Kasię, bo zna ją i wie, że kobieta nic złego nie robi . A wy tu niezadowoleni lepiej ” sprzątające własne podwórka ,” bo każdy ma coś swojego do uporządkowania

 • Gość jakiś pisze:

  Krzan-ekspertka….

 • Obserwatorka pisze:

  Tomaszewska nie swoje rady zachowa dla siebie, no nie jest lepsza od Cichopek.
  2 lata temu Cichopek dołączyła do Kurzajewskiego i u niego rozwód, a teraz u Cichopek.
  Długo się ukrywali, a razem się szlajali.
  To Hakiel wylansował jakaś Cichipek ona była znana nie wielu ludziom z jakiejś rólki w M jak…
  Dopiero wygrana dzięki Hakielowi zaczęło o niej być głośno i postanowiła dzięki niemu odcinać kupony i gwiazdorzyc, a to zwykła prosta dziewczyna z sąsiedztwa.

  • Gość pisze:

   Bzdury

  • GośćBasia pisze:

   To Kasia wylansowała nieudacznika Hakela i dzięki niej został trochę rozgłosu.Było :Hakel mąż Kasi Cichopek a nie odwrotnie.Nikt wcześniej o nim nie słyszał

  • Gość pisze:

   Dokładnie, nic ciekawego nie reprezentowała sobą dopiero dzięki Hakielowi osiągnęła tak wiele, a wszyscy że ciężką pracą to osiągnęła. Sranie w banie. Każdy kto ma choć trochę rozumu to wie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×