Przyjaźń Małgorzaty Tomaszewskiej z Kasią Cichopek odbiła się na jej relacji z Olkiem Sikorą? Nie wiedzieliśmy, że taki z niego zazdrośnik

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora tworzą udany duet nie tylko jako prezenterzy telewizyjni, ale również jako para przyjaciół. Czy Gosia miała już okazję poznać partnerkę swojego kolegi?

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora tworzą jeden z najbardziej lubianych telewizyjnych duetów. Na antenie TVP występują wspólnie już od dłuższego czasu, a widzowie mogą kojarzyć ich zwłaszcza z porannego programu Pytanie na śniadanie, w którym występują w roli prowadzących.

Prezenterzy pojawiali się wspólnie w specjalnym odcinku programu Szansa na sukces 2022. Świątecznie, prezentując piosenkę Wiosna – ach to ty. Uwielbiany przez widzów duet w 2020 roku wystąpił także w tanecznym show Dance Dance Dance. Niestety, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odpadli już w trzecim odcinku programu.

Małgorzata Tomaszewska o przyjaźni z Aleksandrem Sikorą

Prezenterzy spędzają ze sobą czas również poza pracą, dlatego w mediach wielokrotnie pojawiały się spekulacje na temat ich relacji. Oboje utrzymują jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń, którą żartobliwie porównują do „starego, dobrego małżeństwa”.

W 2020 roku do ekipy programu Pytanie na śniadanie dołączyła Katarzyna Cichopek, która również bardzo zaprzyjaźniła się z Małgorzatą Tomaszewską. Czy Aleksander Sikora jest zazdrosny o bliską relację koleżanek ze śniadaniowej redakcji?

Nie. Chociaż zazdrośnikiem jest. Olek też bardzo lubi Kasię, bardzo się wspieramy w ogóle wszyscy redakcyjnie. On może być spokojny.

Prezenterka opowiedziała przy okazji, jaki prywatnie jest jej programowy partner:

Olek to jest taki wolny ptak. Mimo że nasza przyjaźń jest bardzo bliska, to są pewne rzeczy, o których my po prostu nie rozmawiamy. To nie wynika z braku zaufania, bo mówimy sobie takie rzeczy, że na pewno nie chcielibyśmy, aby to wyszło na światło dzienne. Ja też nie bardzo opowiadam o swoim życiu prywatnym. Z czego to wynika? Trudno mi powiedzieć. Nie mam poczucia, że ta relacja jest niekompletna, ale jednak jest okrojona o te bardzo pikantne szczegóły życia.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Komentarze

 • Olka11234567 pisze:

  To sobie wracajcie wszyscy na plan i najlepiej tak jak aktorka Cichopek która się zagrywa a dlaczego nie rozumiem gdzie szkoła aktorska gdzie dziennikarska ?

 • eva pisze:

  A GDZIE JEST TA SPRAWIEDLIWOSC ?? bo ludzi też już tylko to interesuje – u kogo Cihopkowie mają takie chody że taka przeciętna Katarzynka nawet jako nastolatka została zatrudniona w TVP i robi to nadal ?

  • Gość pisze:

   Widocznie była lepsza od takich jak Ty.A ponieważ jest psychologiem z wykształcenia wiedziała jak postąpić aby uzyskać to czego pragnie.Brzydko tak zazdrościć!!!

  • gipson pisze:

   No to jest wielu bardzo wielu np moich znajomych ta zagadka o którą pytasz gościu Evo i ja też jestem ciekaw

  • Gośćpani pisze:

   A po cholerę jest ci ta wiadomość 😏

 • lala6 pisze:

  Pani Cichopek na forach pochwaliła się wakacjami na koniach i pokazuje często swój majątek a dwue jedne z lepszych stadnin które w sumie głównie to sam 1 lenardts utrzymuje i jeszcze sam.iles dzieci wychowujący i dobry trener to jeżeli pani Cichopek swój majątek pokazuje cały czas nam tutaj w necie to może by dała na datki dla tych koni których los nieznany i tych stadnin

 • Gość pisze:

  Są spoko!!!😘

 • Gość telewidzka pisze:

  Za duzo Tomaszewskiej i Nowakowskiej.Cichopek tez sie opatrzyla.Powinni zatrudnic nowe twarze a nie stare pupilki!!

 • Gość pisze:

  Rozwudka jak Cichopek ładne miski i nic więcej

 • Gośćxxx pisze:

  Tomaszewska codziennie za dużo jej . Jest tylko córką znanego ojca

 • Gość pisze:

  Ciepli koledzy zawsze są zazdrosne

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×