Małgorzata Tomaszewska o relacji z Katarzyną Cichopek. „Znamy swoje sekrety”. Początki przyjaźni nie były takie oczywiste [WIDEO]

Małgorzata Tomaszewska o przyjaźni z Kasią Cichopek

Małgorzata Tomaszewska o przyjaźni z Kasią Cichopek

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie na fali. Właśnie została nową prowadzącą The Voice Senior. Nasz reporterka miała okazję z nią porozmawiać. Przy okazji poruszyła temat jej przyjaźni z Kasią Cichopek. Jak się dogadują?

Kasia Cichopek w ostatnich miesiącach przechodzi ciężkie chwile. Po tym, gdy ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, padła ofiarą zmasowanych ataków hejterskich. Na szczęście znalazła wsparcie. Pomocną dłoń w tym trudnym czasie wyciągnęła do niej koleżanka z pracy Małgorzata Tomaszewska.

Małgosia zadzwoniła wtedy do Kasi i pocieszała ją. Bardzo jej współczuła, bo było to nieeleganckie ze strony Marcina. Złamał umowę, że nie będą publicznie komentować swojego rozstania. Na dodatek zasugerował, że Kasia go zdradziła – podał Rewii jeden z członków obsady PnŚ. I dodał: – Pomoc przyszła w samą porę. Kto wie, w jakim stanie byłaby Kasia, gdyby nie miała u swojego boku Małgorzaty – pisała swego czasu gazeta.

O to, jak rozpoczęła się ta przyjaźń, nasza reporterka zapytała Małgorzatę Tomaszewską.

Małgorzata Tomaszewska o przyjaźni z Katarzyną Cichopek

Małgorzata Tomaszewska, chociaż ukończyła psychologię, zawodowo związała się z dziennikarstwem. Zadebiutowała w 2012 roku. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu. Wystąpiła też w Tańcu z gwiazdami, w którym partnerował jej Robert Kochanek.

Przed czterema laty przeszła do Telewizji Polskiej. W stacji prowadziła cykl show-biznes i kultura w Pytaniu na śniadaniu. Wkrótce przeniesiono ją do głównego studia. Dziś jest jedną z głównych współprowadzących. Często występuje w formacie u boku Aleksandra Sikory. Obecnie jej kariera nabrała tempa i otrzymuje coraz więcej propozycji. Nie zaniedbuje jednak relacji międzyludzkich.

Nasza reporterka miała okazję porozmawiać z Małgorzatą Tomaszewską. Nie omieszkała zapytać jej o przyjaźń z Katarzyną Cichopek. Jak wspomina początki ich znajomości?

Moim zdaniem to jest tak, że mówisz komuś cześć pierwszy, albo drugi raz i za drugim razem już wiesz, czy kogoś polubisz, czy nie. Ja Kasię polubiłam od początku, myślę, że Kasia mnie też. Wydaje mi się, że ten moment, kiedy czujesz, że ta druga osoba jest kimś więcej, niż tylko koleżanką jest wtedy, kiedy czujesz, że ta osoba mówi coś tylko tobie, albo mówi ci coś, czego nie chciałaby, abyś powtórzyła dalej czyli obdarza cię zaufaniem. I to zaufanie świadczy o tym, że to nie jest taka znajomość tylko na cześć – cześć. Znamy swoje sekrety i znamy swoje podejście do wielu show-biznesowych spraw.

Prezenterka przyznaje, że taka relacja jest niezwykle cenna:

Myślę, że to bardzo cenne i rzadkie w show-biznesie, żeby dzielić się takimi rzeczami, które potem wypowiedziane głośno, mogłyby komuś zrobić krzywdę, albo byłyby niemile widziane. 

Jesteście fanami Małgorzaty Tomaszewskiej?

 


Kasia Cichopek i Małgorzata Tomaszewska

Kasia Cichopek i Małgorzata Tomaszewska

Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Plan 13. edycji Voice of Poland. Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Komentarze

 • GośćNatiNadroska pisze:

  Och boze panienki do wzięcia zebrały się na ploteczki tyle że z wyglądu to już około 60 -tki będą miały a mają ile XENADA

 • Gość pisze:

  Obydwie dały by się kozie wydymać żeby tylko widoczne byly a Tomaszewskiej to jest już przesyt

 • Jaga pisze:

  Towarzystwo wzajemnej adoracji….. Cich….. zrobi wszystko by mówiono o niej. Jest beznadziejną aktorką, wielką ma tylko głowę, szkoda że pustą…… znikaj….

 • Gość pisze:

  Jedna.drugiej warta .Sztuczne wszystko.zrobia i poswieca dla kariery. Nic nie maja naturalnego

 • Gość Babcia Jola pisze:

  Widać że są bardzo podobne, sztuczne uśmiechy i olbrzymie parcie na szkło, wielkich wartości nie widać w ich postępowaniu. Nic dziwnego że się rozumieją.

 • gość pisze:

  Gaduła więc sekretu bym jej nie powierzyła

 • Gość pisze:

  Zdrowia czego słysze źe gadacie o bzdurach więc pomysłalem źe dołącźe nie ufaj nawet sobie podejzłiwa podejzliwość jakies to po chinsku narysowane jak narysowane tak budowane starasz się ale ci nie wychodzi kup lego 4+ ha ha i to tyle

 • Gość bejbuszek pisze:

  Bejbe dalej lubisz bardzo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×