Małgorzata Tomaszewska po porodzie otarła się o depresję. Gwiazda TVP opowiedziała nam przez co przeszła. Nie szczędziła poruszających szczegółów

Małgorzata Tomaszewska o depresji po porodzie

Małgorzata Tomaszewska o depresji po porodzie

Małgorzata Tomaszewska od kilku lat prowadzi program Pytanie na śniadanie. Prezenterka sprawia wrażenie radosnej i żywiołowej osoby, jednak okazuje się, że nie zawsze tryskała energią i optymizmem. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Małgorzata Tomaszewska to polska prezenterka telewizyjna, którą widzowie kojarzą głównie z porannego programu Pytanie na śniadanie. Początkowo zajmowała się w śniadaniówce głównie tematami związanymi z show-biznesem i kulturą, w roku 2019 roku zadebiutowała jednak w roli prowadzącej, zajmując miejsce Moniki Zamachowskiej. W programie tworzy zgrany duet z Aleksandrem Sikorą, a ich poczucie humoru i dystans sprawiły, że szybko stali się jedną z najbardziej lubianych par porannego show.

Dzięki posadzie w śniadaniówce jej kariera błyskawicznie nabrała tempa. Dwukrotnie prowadziła Wakacyjną Trasę Dwójki, dwie edycje programu The Voice of PolandSylwester marzeń z Dwójką, a także trzecią edycję programu rozrywkowego Dance Dance Dance. W 2020 roku prezenterka współprowadziła finał 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci, była również prowadzącą 57. i 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że życie prywatne prezenterki bywało niezwykle burzliwe. 33-latka dwukrotnie była mężatką, jednak zarówno związek z jej pierwszym mężem – kierowcą o nazwisku Słomina, jak i drugim – pochodzącym z Turcji Ahmetem Yigit Tarci nie przetrwał próby.

Małgorzata Tomaszewska o trudach macierzyństwa

Prowadząca Pytanie na śniadanie w 2017 roku została mamą, a na świat przyszedł owoc miłości z jej drugim mężem – synek o rzadko spotykanym w Polsce imieniu Enzo. Okazuje się, że okres ciąży i czas po urodzeniu dziecka również nie były dla niej łatwe. Prezenterka mierzyła się w wieloma problemami i jak sama przyznaje – otarła się o depresję. Małgorzata Tomaszewska opowiedziała reporterce Jastrząb Post o trudnych chwilach związanych z macierzyństwem.

Ja zawsze chciałam żyć. Nigdy nie miałam takiego momentu, że to jest bez sensu. Nie czułam takiej pustki. Miałam trudny moment po urodzeniu dziecka. Nawet myślę, że otarłam się o depresję, chociaż nie była ona leczona, a dziś jest ze mną wszystko w porządku. Myślę, że to było bardzo trudne dla mnie. Z takiej aktywnej osoby, nagle wszystko zmieniło się dla mnie o 180 stopni.

Prezenterka przyznała szczerze, że nie do końca mogła sobie z tym wszystkim poradzić:

Trochę nie mogłam sobie z tym poradzić. Panicznie bałam się zostawić dziecko. Przez 9 miesięcy ja go w ogóle na chwile nawet nie zostawiłam. Trochę to odbiło piętno na mojej psychice. Później znalazłam ten złoty środek i teraz czuję się dobrą mamą.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×