Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

Zdjęcie (1) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[1/15] Małgorzata Tomaszewska - 70-lecie TVP

Zdjęcie (2) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[2/15] Małgorzata Tomaszewska

Zdjęcie (3) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[3/15] Małgorzata Tomaszewska i Aleksander sikora w PnŚ

Zdjęcie (4) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[4/15] Małgorzata Tomaszewska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Zdjęcie (5) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[5/15] Małgorzata Tomaszewska w afro

Zdjęcie (6) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[6/15] Małgorzata Tomaszewska - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Zdjęcie (7) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[7/15] Małgorzata Tomaszewska z grzywką

Zdjęcie (8) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[8/15] Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Zdjęcie (9) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[9/15] Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Zdjęcie (10) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[10/15] Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Zdjęcie (11) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[11/15] Małgorzata Tomaszewska

Zdjęcie (12) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[12/15] Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Zdjęcie (13) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[13/15] Małgorzata Tomaszewska na starych zdjęciach

Zdjęcie (14) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[14/15] Małgorzata Tomaszewska - Moda na recykling 3

Zdjęcie (15) Ikona stylu i takie wyznanie?! Małgorzata Tomaszewska bez skrępowania o tym, co większość gwiazd wolałaby ukryć. Kochamy to!

[15/15] Małgorzata Tomaszewska - nowa fryzura

Komentarze

×