Co reklama, to Małgorzata Socha. Gwiazda tłumaczy się ze swoich wyborów i odpowiada hejterom [WIDEO]

Małgorzata Socha o reklamach ze swoim udziałem

Małgorzata Socha o reklamach ze swoim udziałem

Małgorzata Socha pojawia się w wielu kampaniach reklamowych. Gwiazda wciąż jest u szczytu popularności, od której sukcesywnie odcina kupony. Czy przyjmuje każdą propozycję współpracy, jaką otrzymuje? O to zapytała ją nasza reporterka.

Małgorzata Socha od lat jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Po tym, jak zagrała w serialu Brzydula, otrzymała mnóstwo propozycji reklamowych. Z aktorką współpracuje wiele marek. Można podziwiać ją w kampaniach najróżniejszych produktów. Niektóre gwiazda dyskretnie reklamuje na Instagramie, inne zaś w kampaniach o szerokim zasięgu, na które firmy przeznaczają gigantyczne budżety.

Małgorzata Socha o kampaniach reklamowych ze swoim udziałem

Zdjęcia Małgorzaty Sochy opatrzone logiem konkretnych producentów można znaleźć w gazetach, na bilbordach, w centrach handlowych, w telewizji i wielu innych miejscach. Część internautów sugeruje, że gwiazda za chwilę będzie „wyskakiwać z lodówki”. Co ona na to?

Ja robię swoje. Nie czytam o sobie. Nie ma nic gorszego, niż czytanie o sobie, a co się u mnie dzieje, to ja wiem najlepiej. Proponuję zatem nie otwierać lodówki – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Małgorzata Socha bez makijażu

Małgorzata Socha bez makijażu w reklamie środku do pielęgnacji twarzy

O współpracę z Sochą zabiega wiele marek. Aktorka bardzo selektywnie podchodzi do propozycji współpracy. Podpisuje kontrakty tylko z tymi, które osobiście ceni:

Bardzo lubię design, więc jeżeli chodzi o reklamę mebli, to jest bardzo dumna z tego, że mogę być twarzą marki meblarskiej. Jeżeli chodzi o piękną biżuterię, to tak samo. Myślę, że nie ma kobiety, która by nie lubiła biżuterii, chociażby dyskretnej. Kosmetyki, ubrania czy kwestie designu są spójne ze mną i staram się zawsze robić tak, aby to było jak najbardziej wiarygodne.

Korzystacie z produktów rekomendowanych przez Sochę?


Małgorzata Socha w golfie z Zary pojawiła się na warsztatach w makijażu

Małgorzata Socha w golfie z Zary pojawiła się na warsztatach w makijażu

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska

Małgorzata Socha spacer po Chicago

Małgorzata Socha spacer po Chicago

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×