Małgorzata Socha mogła zagrać w „M jak Miłość”: „Miałam propozycję”. Dlaczego jej nie przyjęła? [WIDEO]

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Uwielbiana przez widzów aktorka mogła pojawić się w serialu M jak Miłość. Nikt nie wiedział, że otrzymała taką propozycję. Dlaczego jej nie przyjęła?

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek w kraju. Na samym początku kariery sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu Na Wspólnej. Od wielu lat wciela się tam w postać Zuzy. Mimo że cały czas jest związana z telenowelą, nie może narzekać na brak innych propozycji.

Regularnie pojawia się w kolejnych formatach, a jej role stają się wręcz kultowe. Ogromną sympatię widzów przyniósł jej występ w serialu Brzydula. Odgrywa tam postać bardzo zabawnej Violetty Kubasińskiej-Hu, która jest jedną z kluczowych postaci tego formatu. Z zupełnie innej strony dała się poznać, grając w serialu Przyjaciółki. Tam od niemal dekady wciela się w postać sympatycznej Ingi.

Małgosia gra nie tylko w serialach, ale wspaniale czuje się też na dużym ekranie, deskach teatru, czy jako aktorka dubbingowa. Jej zawodowy grafik jest wypełniony po brzegi.

Małgorzata Socha zdradza, dlaczego nie zagrała w M jak Miłość

M jak Miłość to najpopularniejsza i najchętniej oglądana telenowela w Polsce, która już od ponad dwóch dekad gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Większość polskich aktorów zagrała w niej już większą lub mniejszą rolę. Jak do tej pory na planie nie pojawiła się Małgorzata Socha.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorka zdradziła, że otrzymała propozycję występu w serialu. Wyjaśniła też, dlaczego jej nie przyjęła:

Miałam propozycję, aby zagrać w M jak Miłość. Nie zgrały się nasze terminy. Ale z panem Lampką udaje mi się współpracować.

Czy pamięta, w jaką postać miała się wcielić?

Nie pamiętam jaka to była rola, bo to już było dawno.

Czy Socha widziałaby siebie w M jak Miłość?

Póki co na razie mam tyle pracy w różnych innych produkcjach, że nie myślę o czymkolwiek innym.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Małgorzata Socha - Jesienna ramówka TVN 2021

Małgorzata Socha - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×