Małgorzata Socha znika z „Przyjaciółek”? Gwiazda oficjalnie komentuje. Niespodziewanie nawiązała do ciąży!

Małgorzata Socha o Przyjaciółkach

Małgorzata Socha o Przyjaciółkach

Czy Małgorzata Socha odchodzi z serialu Przyjaciółki? Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie w rozmowie z naszą reporterką. Oto jej oficjalne stanowisko w sprawie rezygnacji z dalszej gry.

Małgorzata Socha, to popularna polska aktorka, której największą sławę przyniosły role w uwielbianych przez widzów serialach BrzydUla i Przyjaciółki. Reżyserzy docenili imponujący talent aktorski gwiazdy, dając jej role w wielu produkcjach filmowych, które odniosły duży sukces – takich jak Śniadanie do łóżka, Jak poślubić milionera, Och, Karol 2, czy Wkręceni 2.

Mimo ogromnej popularności gwiazda stroni od blasku fleszy, chroniąc swoje życie prywatne. Aktorka w 2008 roku wzięła ślub z Krzysztofem Wiśniewskim, którego poznała ponad 25 lat temu. Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: Stanisława, Zofii oraz Barbary. Rodzina wiedzie spokojne i szczęśliwe życie, a aktorka nie może narzekać na powodzenie również w sferze zawodowej.

Od września 2012 roku, czyli od pierwszego sezonu, gra w serialu Przyjaciółki, który okazał się hitem telewizji Polsat. Niektórzy nazywają go polskim Seksem w wielkim mieście. Socha odgrywa rolę jednej z czterech tytułowych przyjaciółek – Inga jest rozważna i romantyczna, choć po odejściu męża stała się ostrożna i nieufna wobec nowych mężczyzn w jej życiu. Bohaterka ma skłonność do pakowania się w niezręczne sytuacje, a jej wpadki często rozbawiają widzów do łez.

Czy Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek?

Ostatnio pojawiły się jednak spekulacje na temat odejścia aktorki z serialu. W sieci można trafić na informacje na temat tego, kto miałby zastąpić Sochę w serialu. Postanowiliśmy zapytać gwiazdę, co sądzi o doniesieniach na ten temat. Małgorzata w rozmowie z naszą reporterką, Karoliną Motylewską, rozwiała wszystkie wątpliwości:

Reaguję na to tak samo, jak na plotki, że jestem kolejnej ciąży. Po prostu się uśmiecham.

Jak zapewnia aktorka, fani serialu mogą spać spokojnie:

Myślę, że w ogóle fani serialu mogą spać spokojnie. Przyjaciółki mają się świetnie, a dzięki temu, że nas oglądacie świętujemy nasz 20 sezon i jesteśmy już z wami 10 lat.

Oglądacie Przyjaciółki?


Małgorzata Socha wraca na plan Przyjaciółek

Małgorzata Socha wraca na plan Przyjaciółek

Małgorzata Socha urządziła trening dla przyjaciółek

Małgorzata Socha urządziła trening dla przyjaciółek

Małgorzata Socha żegna się z planem Przyjaciółek

Małgorzata Socha żegna się z planem Przyjaciółek

Komentarze

 • Robert pisze:

  Jestem tego samego zdania.
  Wszystkie Przyjaciółki są wspaniałe i lubię takie seriale bez przemocy itd. Oby było jak najwięcej takich odcinków. Pozdrawiam serdecznie aktorki
  i wielbicieli serialu .

 • jkt pisze:

  a podobno 20 sezon będzie ostatnim ?

 • Gośćbogna pisze:

  Moze zabraknac i Sochy i Liszowskiej,marne aktorki.

 • GośćBarbara pisze:

  Lubię panią Sochę jako aktorkę kobietę i matkę.Jest wspaniała,zgrabna,miła.Ogladam z panią Małgorzatą wszystkie filmy i seriale.W przyjaciółkach musi grać i pozostałe przyjaciółki również.

 • Gość pisze:

  Niestety Liszowska gra jak amatorka, a bawet gorzej. Drewno.

 • Gość pisze:

  Wspaniałe dziewczyny,aktorki.Nie może zabraknąć żadnej.Czekamy na dalsze odcinki.Zróbcie tylko choć jedną mniej przerwę na reklamę.

 • Gość Widz przyjaciółek pisze:

  Lubimy bardzo p.Sochę i pozostałe trzy aktorki z „Przyjaciółek” i wszystkie muszą nadal grać w serialu i to jak najdłużej.Sa wspaniałe.

 • Gość Małgorzata pisze:

  Nie wyobrażam sobie żeby któreś z przyjaciółek zabrakło w serialu.Tworzą wspaniały kwartet i chcemy je oglądać jak najdłużej.I nie usmiercajcie żadnych bohaterów,niech to będzie serial obyczajowy,miły, dość horroru i przemocy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×