Małgorzata Socha zdradziła, jak schudła: „Trzeci raz pracuję nad sobą, więc wiem, jak to się robi” [WIDEO]

Jak schudła Małgorzata Socha?

Jak schudła Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha w ostatnim czasie sporo schudła. Aktorka może pochwalić się smukłą sylwetką. W czym tkwi jej sekret idealnego wyglądu? O to zapytała ją nasza reporterka.

Małgorzata Socha w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Fani zaniemówili z wrażenia na widok idealnie płaskiego brzucha gwiazdy, która we wrześniu 2018 urodziła trzecie dziecko. W czym tkwi sekret jej szybkiego powrotu do formy? Jak udało się jej wrócić do sylwetki o jakiej marzą tysiące kobiet?

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała brzuch po trzech ciążach. Internauci są wstrząśnięci

Jak schudła Małgorzata Socha?

Nasza reporterka zapytała Sochę o to, co sprawiło jej największą trudność w walce o smukłą sylwetkę. Okazuje się, że aktorka ma słabość do czekolady, której wyeliminowanie z codziennej diety nie jest łatwe:

Ja kocham słodkie. A jeszcze czekoladę to już najbardziej na świecie. Więc jest mi trudno przejść obok czekolady obojętnie. Trzeci raz pracuję nad sobą, więc wiem, jak to się robi. Ale jest mi bardzo miło, jak rzeczywiście gdzieś tam jest to zauważalne, więc super.

Co dla aktorki było priorytetem w dążeniu do smukłej sylwetki?

Dieta, ćwiczenia i konsekwencja. To tak jest jak się odchudza, to trzeba być zmotywowanym, zmobilizowanym i przede wszystkim konsekwentnym. Najważniejsze, że ja się dobrze czuje, że mam siłę, że to nie jest kosztem mojego zdrowia. Więc to jest najważniejsze, że ja jestem w bardzo dobrej formie fizycznej, tak samo psychicznej więc to jest bardzo spójne.

Ciężko o lepszą motywację patrząc na efekty, jakie uzyskała Małgorzata Socha.

Zobacz: Małgorzata Socha z mężem na pokazie Gosi Baczyńskiej! Jaka z nich stylowa para!


Małgorzata Socha w bikini

Małgorzata Socha w bikini

Małgosia Socha w skąpych majtkach

Małgosia Socha w skąpych majtkach

Małgosia Socha na wakacjach

Małgosia Socha na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×