Małgorzata Socha nie spędza wakacji z dziećmi. Czuje się z tym źle? Padła zaskakująco szczera odpowiedź [WIDEO]

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Zdradziła, że jej dzieci spędzają wakacje samodzielnie. Jak gwiazda się z tym czuje? O wszystkim opowiedziała.

Małgorzata Socha to powszechnie rozpoznawalna aktorka. Zaczynała w teatrze, jednak szybko zaczęła grać również w serialach i filmach. Fani mogą ją kojarzyć z następujących produkcji: BrzydUla, Prosto w serce, Przyjaciółki, Wkręceni 2, Być jak Kazimierz Deyna, Śniadanie do łóżka, Zostać miss, Poślubić milionera, Och, Karol 2, Na Wspólnej.

W życiu prywatnym jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego i matką trojga dzieci: ZofiiBarbary oraz Stanisława. Ostatnio reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z nią na temat bliskich i sposobu spędzania czasu wolnego.

Małgorzata Socha posłała dzieci na wakacje. Co nam zdradziła?

Socha korzysta aktualnie z chwil bez dzieci, ponieważ posłała je na wakacje. W związku z tym pojawiła się na pokazie mody Paprocki&Brzozowski:

Moje dzieci są na wakacjach. Więc ten wieczór mogę spokojnie świętować z chłopakami.

Dalej aktorka powiedziała nam, że ma teraz czas dla siebie i jest zadowolona.

W pewnym sensie tak, ale cały czas jestem na planie „Przyjaciółek” i przygotowujemy 20. sezon. Dzieci są pod dobrą opieką więc to jest najważniejsze, w związku z tym, ja się nie denerwuję. Cieszę się, że mogę mieć czas dla siebie, co się bardzo rzadko zdarza, że wieczory mamy wolne. Korzystamy z tego z mężem, ale weekend już będzie rodzinny.

Czy Małgorzata jest w stanie odpocząć na wakacjach z trojgiem swoich pociech?

Uwielbiamy przebywać z naszymi dziećmi. Ich obecność sprawia, że czujemy się taką pełną rodziną. To jest taki moment, kiedy w końcu możemy cieszyć się sobą i mamy ten czas dla siebie. I ten wspólny moment jest naprawdę fajny. Oczywiście, fajnie też być razem i móc się cieszyć, że jesteśmy dorośli i możemy robić inne rzeczy.

Na koniec zapowiedziała, że wkrótce wszyscy razem wybiorą się nad Bałtyk.

Ale tak naprawdę razem z mężem kochamy naszą rodzinę, i to że możemy spędzać czas razem. Wspólne wakacje to jest taki moment, na który wszyscy czekamy. Przed nami teraz wyjazd nad Morze Bałtyckie.

Jesteście fanami Małgorzaty?


Małgorzata Socha - 14. rocznica ślubu

Małgorzata Socha - 14. rocznica ślubu

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Małgorzata Socha na wakacjach w Omanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×