Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Jaką wagę Małgorzata Socha przywiązuje do mody? „Czasem lubię mieć takie poczucie, że się o! wystroiłam” [WIDEO]Małgorzata Socha lubi się wystroić

Małgorzata Socha bardzo rzadko pojawia się na medialnych wydarzeniach. Jednym z powodów na pewno jest fakt, że aktorka jest świeżo po drugiej ciąży. Mimo to aktorka uznawana jest za ikonę stylu.

Podczas prezentacji najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła zapytaliśmy ją, jaką wagę do mody i ubioru przywiązuje na co dzień.

To różnie, to zależy. O 5. rano, jak wstaję na plan, mam absolutnie to w nosie i po prostu biorę to, co mam pod ręką trochę tak po omacku, ale czasem lubię tak sama dla siebie mieć takie poczucie, że się o! wystroiłam i to nawet mogę wtedy pójść po bułki do sklepu i czuję się wtedy wyjątkowo. Kobiety są różne. To też zależy od dnia, od aury, jaka jest na zewnątrz, ale myślę, że moda daje dużo satysfakcji – powiedziała nam

Zaskoczeni? Aktorka zdradziła nam także, dlaczego Łukasz Jemioł jest czasem przewrażliwiony. Odpowiedź w naszym wywiadzie.

Zobacz także: Zamieszanie ze zdjęciem córki Małgorzaty Sochy! Jak trafiło do Internetu? Gwiazda jest oburzona [Wideo]

Małgorzata Socha w sukni Łukasza Jemioła

Małgorzata Socha w sukni Łukasza Jemioła

 

Jak ważna jest w twoim życiu moda?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×