Szukaj

Małgorzata Rozenek wyjawiła nam, ile NAPRAWDĘ zarabia na Instagramie! “Post sponsorowany za postem sponsorowanym” [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o Instagramie

Ile Małgorzata Rozenek zarabia na Instagramie?

Małgorzata Rozenek to jedna z najgorętszych influencerek w polskim show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 800 tysięcy internautów, co jak na polskie realia jest liczbą naprawdę godną podziwu. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że Perfekcyjna za jeden post na Instagramie inkasuje – bagatela – nawet 80 tysięcy złotych. Czy plotki o jej dużych zarobkach są prawdziwe?

Tak są prawdziwe – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post

Jednak jak się okazuje, Rozenek nie traktuje Instagrama jako platformy do zarabiania pieniędzy:

Powiem ci zupełnie szczerze, że mój Instagram jest dla mnie głownie źródłem radości i kontaktowania się z osobami, które mnie obserwują. Ja i tak nie przyjmuję połowy propozycji, które mam, albo nawet więcej. Ja robię tylko te rzeczy, które albo sama stosuję, albo takie, w które naprawdę wierzę. Ja nie traktuję Instagrama jako źródła zarobkowania. Jak czasem patrzę na niektóre profile, to widzę post sponsorowany, za postem sponsorowanym. Mój Instagram ma być po to, abym mogła pokazać ludziom siebie. Oczywiście zdarza mi się, jeżeli marka, którą używam lub produkt, który znam zaproponuje mi taką współpracę, to wtedy chętnie to nawiązuję. Ale ja nie po to prowadzę Instagrama, zeby na tym zarabiać. Media społecznościowe absolutnie wymagają aby być prawdziwym. na moim Instagramie jest bardzo mało postów sponsorowanych. Wydaje mi się, że to jest bardzo szybka droga do tego, aby stracić obserwujących. I po co?

Obserwujecie profil Perfekcyjnej?

Joanna Krupa nieźle przyoszczędziła na swoim ślubie! Wiadomo dokładnie ile i na co wydała!

UPS… Marcin Prokop przekręcił nazwisko Agnieszki Woźniak-Starak. Nie uwierzycie jak ją przedstawił [WIDEO]

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×