Wiemy dokąd Małgorzata Rozenek wyjeżdża na wakacje! Luksusy? Drogie hotele? Nic z tych rzeczy! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek wakacje

Małgorzata Rozenek zdradziła wakacyjne plany

Małgorzata Rozenek ma za sobą naprawdę pracowity rok. Nowa kolekcja lakierów do paznokci, Iron MajdanProjekt Lady… Radosław Majdan również nie próżnował. Ostatnie miesiące spędzili naprawdę intensywnie i nic dziwnego, że pakują się właśnie na zasłużone wakacje. Tym razem rezygnują jednak z luksusów! W rozmowie z Jastrząb Post Perfekcyjna wyjawiła, że to będą wakacje na wypasie i… z przygodami!

Okazuje się, że Rozenek zapragnęła wakacji na łonie rodziny. Zabiera więc synów i bratanka, a także ukochane Panny Prosie na wielką objazdówkę po Europie. Innymi słowy, zafundowała sobie cyrk na kółkach – i jest zachwycona:

Jedziemy w taką objazdówkę po Europie. Radzio wynajął taki duży samochód, jedziemy takim wielkim samochodem z dziećmi, z psami, jeszcze biorę syna mojego brata z nami, więc będzie troje dzieci, trzy psy, my dwoje i będzie cudownie. Spakowałam może parę sukienek, parę par butów, a tak naprawdę mam zamiar chodzić cały czas w rozciągniętych podkoszulkach, bez make upu. Już się nie mogę na to doczekać i kocham tak spędzać wakacje.

Perfekcyjna nie zdradziła gdzie konkretnie zawitają, ale w jedno miejsce trafią w bardzo konkretny dzień! Już 15 lipca zawitają do słonecznej Barcelony:

Będziemy w Barcelonie, bo wakacje ustawialiśmy pod Mundial. 15 lipca jest Finał. A Radzio sobie tak wymyślił, że Hiszpania będzie grała w finale. Więc dlatego 15 jesteśmy w Barcelonie i tam będziemy oglądać finał. To będą aktywne wakacje, ale będziemy też i leżeć, bo mam ochotę po prostu poleżeć i odpocząć.

To bez wątpienia będą szalone i niezapomniane wakacje!

Gwiazdy i przyjaciele na prezentacji biżuterii Małgorzaty Rozenek: Hanna Lis, Karolina Malinowska, Lara Gessler, Kajetan Góra

Najseksowniejsze nogi polskiego show-biznesu? Małgorzata Rozenek w swojej stylizacji nie pozostawiła wiele miejsca wyobraźni

Paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek w Healthy Center by Ann! [WIDEO]


Małgorzata Rozenek na prezentacji biżuterii Zozo Design

Małgorzata Rozenek na prezentacji biżuterii Zozo Design

Małgorzata Rozenek - stylizacja na koncert Guns N’ Roses

Małgorzata Rozenek - stylizacja na koncert Guns N’ Roses

Małgorzata Rozenek - stylizacja na koncert Guns N’ Roses

Małgorzata Rozenek - stylizacja na koncert Guns N’ Roses

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×