Iwona Pavlović nie chce Małgorzaty Rozenek w jury „Tańca z Gwiazdami”. Boi się konkurencji? Prawdziwy powód zaskakuje [WIDEO]

Iwona Pavlović o Małgorzacie Rozenek w Tańcu z gwiazdami

Iwona Pavlović o Małgorzacie Rozenek w Tańcu z gwiazdami

Małgorzata Rozenek w Tańcu z gwiazdami? Iwona Pavlović nie ma wątpliwości, w jakiej roli powinna wystąpić naczelna celebrytka show-bizensu. Jakie są na to szanse? Z każdym dniem coraz większe!

Już we wrześniu ruszy 14. edycja Tańca z gwiazdami w Polsacie. Na razie lista uczestników owiana jest tajemnicą, a jedynym potwierdzonym kandydatem jest Krzysztof Rutkowski, który w rozmowie z Jastrząb Post przyznał, że podpisał już umowę z produkcją. Całą kwotę, jaka wpłynie na jego konto za poszczególne odcinki, przekaże na szczytny cel.

Produkcji coraz trudniej skompletować gwiazdorską obsadę, a to ze względu na poprzednie sezony, w których wystąpiło sporo znanych osób. Jak dotąd o kryształową kulę nie zawalczyła m.in. Małgorzata Rozenek, która w przeszłości, jako dziecko, uczęszczała do szkoły baletowej. Jej brat jest zawodowym tancerzem, więc umiejętności taneczne prezenterka ma całkiem nieźle opanowane.

Niedawno pojawiły się spekulacje na temat ewentualnego transferu Rozenek z TVN do Polsatu. Czy zobaczymy już w jury Tańca z gwiazdami?

Iwona Pavlović o Małgorzacie Rozenek w Tańcu z gwiazdami

Iwona nie ma wątpliwości, że Małgorzata powinna wziąć udział w popularnym formacie. Widzi Rozenek w szczególnej roli – nie jurorki, a uczestniczki, o czym powiedziała reporterce Jastrząb Post:

Nie, niech ona zatańczy. Ja bym chciała, żeby ona zatańczyła. Jak ona ma być w jury. Chociaż mogłaby być jako gwiazda. Ta, która mniej się zna na tańcu, ale mogłaby to wrażenie artystyczne oceniać. Ja bym wolała, żeby Małgorzata zatańczyła. Z takim ciałem jak ona nie wolno siedzieć. Z takim ciałem jak ona trzeba wyjść na parkiet i się pokazywać. Małgosiu, zapraszamy.

Czy Małgosia przyjmie zaproszenie? W tym sezonie raczej mało prawdopodobne jest, by zaprezentowała się na parkiecie, ale może za rok? W końcu mówi się, że w styczniu 2023 dyrektorem programowym stacji ma zostać Edward Miszczak, a ten jest w bliskiej relacji z Rozenek, co potwierdziła ona sama, dziękując mu za oferty współpracy przy produkcjach TVN, które uczyniły z niej jedną z największych gwiazd w kraju.


Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2022

Małgorzata Rozenek - Parada Równości 2022

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w Saint-Tropez

Małgorzata Rozenek w Saint-Tropez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×